Bahçe Bakımı

BAHÇE BAKIMI

Yer ve Bahçe Bakım Hizmetleri
Yer ve Bahçe Bakım Hizmetlerinin bir parçası olarak, kampüste engelli bireylere ve çocuklara kesintisiz erişim sağlayan hastalar, aileler ve personel için işlevsel, doğal ve estetik bir ortam yaratılmıştır.

Uzman ekipler, sağlıklı bir çalışma ve yaşam ortamı yaratmak için botanik alanları, yolları ve kaldırımları periyodik olarak korur ve onarır. Ekipler engelli bireylere engelsiz erişim sağlamak için gerekli önlemleri alırlar. Botanik alanlar, her daim yeşil bir ortam yaratmak için mevsime göre yeniden tasarlanmıştır.

Hastane ortamı, gerektiğinde yerleşik bir iletişim ağı kullanılarak çağrılan yerel yetkililerden destek alarak hastaneye engelsiz erişim sağlamak için kış aylarında karı temizlemek için özel çözümler ve ekipmanla tedavi edilir.

Gerekirse, mobilyaların dış mekanlarda bakımı için mobilya hizmetlerinden ve dış mekan aydınlatması için Tesis ve Emlak Hizmetlerinden destek alınır. Bu hizmetler arasındaki koordineli çalışma, bir personel havuzu oluşturur ve personelin verimliliğini artırır.