İzmir Peyzaj olarak bahçe bakımının ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve buna göre müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile istediğiniz peyzaj tasarımını gerçekleştirebiliriz. Hizmetlerimizden biri olan İzmir bahçe bakımı peyzaj bakımı, gübreleme, kurulum, sökme, elektrikli yıkama ve havalandırma gibi hizmetleri de içermektedir. Bahçenizin bakımlı görünmesi her anlamda gereklidir.

Bahçe Bakımı İçindeki Diğer Hizmetler

Bahçe bakımı hizmetimizi seçtiğiniz zaman otomatik sulama ve hazır rulo çim hizmetlerini de kapsamaktadır. Bu 2 hizmet tercih edilirse kullanılır. Otomatik sulamada amaç su israfını en aza indirmek ve bahçenin su kullanımını kolaylaştırmak. Doğru sistem tasarımları ile yeni sulama sisteminizi tasarlayıp kurarken çimlere ve peyzaja da çok dikkat edilmektedir. Diğer bir hizmet ise hazır rulo çimdir. Tohumdan büyütmeye nazaran daha az maliyetli ve rahattır.

Hazır çimlerin türlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Bunlar dışında toprak ve stabilize şoklanmış bitkilerde bünyemizde mevcuttur, bahçenize çok farklı bir hava katacak ve toprak bitkilerinize yeniden can verecektir.

bahçe bakımı

Peyzaj Tasarım

Diğer hizmetlerimize baktığımız zaman peyzaj mimarlığı, kentsel tasarım gibi konularda göze çarpmaktadır. Kısıtlı alanlarda bile harika tasarımlar ortaya çıkartan ekibimiz, tüm bu işleri uzmanlıkla yapmaktadır. Genel proje yönetimi esas alınır ve kalite standartları çerçevesinde ilerlenir. Diğer rakiplerimize göre daha hızlı bir şekilde sonuçlara ulaşarak size en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız.

Sert Zemin Uygulamaları

Bahçenin tamamını kapsayan bir peyzaj çalışmasıdır. Yürüyüş yolları, araba yolları, istinat duvarı gibi alanları içerir. Yapım aşamasında taş ve beton kullanılır. Bahçenin daha güzel bir peyzaj tasarımına sahip olmasını sağlayan en önemli unsurdur. Şiddetli yağmur ve kar sonrasında bile dayanıklılığını korumaktadır, oldukça kaliteli bir hizmet olduğunu söyleyebiliriz.

Yosun Duvarları

Eğer duvarlarınızın daha doğal ve otantik bir havada olmasını istiyorsanız yosun kaplayabilirsiniz. Firmamız kir, toprak ya da herhangi bir alt tabaka gerektirmeyen, sulanmasa da yaşayabilecek yosunlarla duvarları kaplamaktadır. Yosunlar 10 yıl boyunca yeşil kalabilmektedir.

Diğer Hizmetler

Diğer hizmetlerimiz ise şu şekildedir; çim ekimi, otomatik sulama, dikey bahçe ve gabion duvar.