İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar

İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar

İzmir konutlar için gabion duvar modelleri çok sık tercih edilmektedir. Şık görüntüsü ve estetik duruşu, dış ve iç mimaride sıkça gabion duvarların tercih edilmesini sağlar. Özel kafesler içerisinde estetik görüntü sağlamak için dökülen taşlarda, renk ve desen seçeneği de çeşitlenerek kullanılmaktadır. İşletmemizde, müşterilerimize gabion duvar alanında hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve Dayanıklı

Özel üretim yaptığımız malzemelerimiz, en kaliteli şekilde sizlere teslim edilmektedir. Kafeslerimizde farklı genişlikler ve şekiller de mevcuttur. Bu da sistemin en verimli şekilde yerleştirilmesinde büyük bir yardım sağlar. Kafeslerimizin üstü pvc kaplı olduğu için yıllar boyunca hiç yıpranmadan duvarlarınızı süsleyecektir. Sağlam yapıları ayrıca taşların ağırlığından balon yapmasını da engellemektedir.

İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar
İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar

Hizmet Veren Uzmanlarımız

Genellikle beyaz renklerde tercih edilen gabion duvarlarda, aralara farklı renk taşlar döşenerek çeşitlilik oluşturulabilir. Dilediğiniz desenlerle ilgili işletmemizle görüşerek fikir alabilir, evleriniz ve işletmeleriniz için en iyi olan sonuca varabilirsiniz.

Şirketimizde alanında uzman:

  • İç mimarlar,
  • Mühendisler,
  • Çevre ve düzenleme uzmanları,
  • Tasarım uzmanları çalışmaktadır.

Üretilecek olan duvar desenlerinde ve şekillerinde sizlere destek olacak ekibimiz, her zaman yanınızda ve sizlere bir numaralı fayda sağlayacak şekilde konumlanmaktadır. Böylece kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyecek, sürecin her noktasından bilgi sahibi olacaksınız.

Popülerlik ve Şıklık

İşletmemizden alacağınız gabion duvar hizmeti, evinizin ve çevresinin şık ve farklı görünmesini sağlayacaktır. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen bahçe düzenlemesi, gabion duvarlarla yapılmaktadır. Bu da malzemeyi popüler kılmaktadır. Özel kesimlere ve aralıklara sahip tellerimiz, taşların boyutlarına uygun şekilde üretilerek sunulmaktadır. Kaliteli ve şeffaflık öncelikli politika anlayışımız, sizlere güvenilir hizmetler verebilmemizi sağlar.

Gabion Duvarın Kurulumu

Gabion duvarın olmasını istediğiniz uzunluk ve genişliğe göre ürün fiyatlamamız değişmektedir. Sadece bir sütun olarak ya da bahçe duvarı olarak kullanabileceğiniz çeşitte olan gabion duvarlarımız, istinat duvarı olarak da tercih edilebilir. Özelliğinin yıllarca yıpranmaması olan gabion duvarlar, ayrıca toprağa çok sağlam şekilde temellendirildiği için güvenli alan da yaratmaktadır. Mühendislerimiz ve mimarlarımız ortak çalışarak en uygun biçimi sizlere sunacaktır.