İzmir Rulo Çim

İzmir Rulo Çim Fiyatı

Peyzaj hizmetleri yüksek kalite ve profesyonellikte yapılan, özel çalışma gerektiren bir hizmet alanıdır. Çevrenin estetik olarak düzenlenmesi ve daha naturel bir görünüme sahip olmak için peyzaj talep edebilirsiniz. Firma olarak sizlere sunduğumuz yeşil alanı öncelikle çim uygulamamızla oluşturmaya başlıyoruz.

Rulo Çim Yapay Mı?

Rulo çim yer örtüsü olarak betimlenen ve yapay algısı oluşturan bir çim çeşididir. Tüm bu düşüncelerin aksine özel tohumlarla, özel ortamda yetiştirilen ve zahmetli bir süreçten geçen rulo çim tamamen canlıdır. Canlı olması nedeniyle projenize uygun büyüklükte rulo çim kesimi yapılır ve zaman kaybetmeden alana uygulanır.

İzmir Rulo Çim Fiyatı
İzmir Rulo Çim Fiyatı

Rulo Çim ve Hazır Çim Arasındaki Fark?

Rulo çim ve çim ekimi arasında farkı merak eden bazı müşterilerimiz sıklıkla bu soruyu tarafımıza sormaktadır. Her hizmet birbirinden farklıdır. Rulo çim üretiminde kullanılan tohumlarla, ekim için kullanılan tohumlar aynı kalitededir.

Aradaki fark;

  • Rulo çim; çim üretim çiftliğinde uzmanların gözetiminde üretilir ve garantilidir.
  • Çim ekiminde tohumların kuşlar ve diğer canlılar tarafından zarar görme ihtimali olabilir.
  • Rulo çim haşereleri ve bakterileri barındırmıyor. İlaçlamaya gerek duyulmamaktadır.
  • Çim ekiminde yabani otlar ve haşereler oluşur. İlaçlamaya gerek duyulur.
  • Rulo çim uygulandığı an 1–2 haftada kullanıma hazırdır.
  • Çim ekiminin olumlu sonuçları uzun sürede belli olur.
  • Rulo çim dört mevsim uygulanır.
  • Çim ekimi dönemlerinde uygulama yapılabilir.

Rulo çimi, çim ekimine tercih etmeniz için oldukça sebep bulabilirsiniz. Her şeyden önce doğaya hemen kavuşmak istiyorsanız rulo çim tam size göre bir hizmet alanımız olacak.

Rulo Çim Uygulamasında Nelere Dikkat Edilir?

Peyzaj firmamızda bulunan her personel ve uzman kendi alanında tecrübe sahibidir. Dolayısıyla rulo çim ekimi yaparken uygulama yönü, toprak hazırlığı ve uygulama sonrası işlemler alanında uzman ekibimiz tarafından kontrollü yapılır. Kullanım kolaylığı bakımından müşterilerimiz tarafından talep edilen rulo çim, istenilen ebatta üretilmektedir. Bazı alanlar için özel kesim çim kullanmaktayız. Kullanımda özellikle bazı çim parçaları üst üste gelebilir. Bu durumda tam ölçü ayarlanır ve zemine tam olarak oturması sağlanır.