İzmir Sulama

İzmir sulama sistemleri oldukça kullanışlı ve hemen hemen herkes tarafından tercih edilen kolay bir sulama yöntemidir. Eğer büyük bir bahçeye sahip iseniz İzmir sulama hizmetlerimizden faydalanarak, sulama işlerinizi park ve bahçelerde kısa süre içinde bitirebilirsiniz.

İzmir sulama olarak vermiş olduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • İzmir otomatik sulama
  • İzmir bahçe bakımı
  • İzmir peyzaj tasarımı
  • İzmir çim ekimi

Gibi çeşitli hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizi yıllardır memnun etmeyi amaçlamaktayız. Sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli şeylerden biridir. Bu nedenle de vermiş olduğumuz tüm hizmetleri en kaliteli ve güvenilir şekilde sizlerle buluşturuyoruz. Siz de park ve bahçelerin bakımını, sulama işlerini ve peyzaj bakımını bize devrederek, bahçelerinizi güzelleştirebilirsiniz.

İzmir Otomatik Sulama Hizmeti

İzmir otomatik sulama hizmeti, bir cihaz aracılığı ile tüm sulama kanallarının çalıştırılmasının sağlanmasıdır. Böylece cihaz elinizde iken yorulmanıza gerek kalmadan kolay bir şekilde park ve bahçe alanlarının sulamasını gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Otomatik sulama hizmetinin faydaları nedir? Sorusuna ise şu şekilde cevap verebiliriz. Otomatik sulama sayesinde azalan iş gücü ortaya çıkar. Sulama işleminin izlenmesi gerekmez. Otomatik sulama cihazları sayesinde tüm alan kolay ve hızlı bir şekilde sulanabilir. Ayrıca sulama kanallarının biri tarafından da sürekli kontrol edilmesine gerek kalmaz.

Otomatik sulama cihazı yardımı ile sulama işlemi kolay bir şekilde kontrol edilebilir. Ayrıca otomatik sulama sistemi içerisinde yer alan bir diğer özellik ise; bitkilerin sulanma ihtiyacı geldiği zaman sulama işlemini gerçekleştirmesidir.

İzmir Sulama Hizmetleri
İzmir Sulama Hizmetleri

Otomatik sulama sayesinde maliyetler de hissedilen derece de düşmektedir. Otomatik sulama sistemlerinde, sistem sürekli kontrol edilmediği için ayrıca bir masraf yapmaya gerek kalmaz. Siz de İzmir otomatik sulama hizmetlerinden bize ulaşarak hemen faydalanabilirsiniz.

İzmir Bahçe Bakım Hizmeti

Bahçe bakımları, İzmir sulama uzman ekipleri tarafından yerine getirilmektedir. İşlerini en iyi yapan uzmanlar tarafından bahçelerin bakımı gerekli özen ve titizlik gösterilerek firmamız tarafından yerine getirilir. Ayrıca ekiplerimiz, engelli olan kişiler için gerekli önlemleri almaktadır. Firmamız kış aylarından kamu kurumlarının bahçelerinde bulunan karları da temizleme hizmeti vermektedir.

Bahçeniz de bulunabilecek her engel ve zorluk firmamız tarafından görevlendirilecek uzman ve profesyonel ekiplerimiz tarafından giderilir ve bizzat yerine getirilir. Bu hizmetlerin tümü yerine getirilirken personellerimizden bir takım oluşturulur ve yetmediği takdirde de ek personel temin edilir. Bu şekilde bahçe bakımları firmamız tarafından kısa süre içinde halledilir.

bahçe bakımı

İzmir Peyzaj Tasarım Hizmeti

İzmir peyzaj hizmetlerimiz ile birden fazla alanda peyzaj hizmetini siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Peyzaj hizmetlerimizden bazıları şu şekildedir:

  • Peyzaj mimarlık hizmeti
  • Kentsel tasarım hizmeti
  • Planlama hizmeti
  • Proje koordinasyonu sağlama

Gibi alanlarda peyzaj çalışmasını yapmadan önce çalışmaktayız. Ardından peyzaj çalışmasının ve tasarımının yapılacağı yer ile ilgili gerekli çalışmalar bu düzene göre sağlanmaktadır.

Peyzaj Mimarlık Hizmeti

Gerekli uzman personellerimiz tarafından mimarlık alanında tüm çalışmalar tahmin edilerek yürütülmektedir. Daha sonra hem inşaat ile ilgili personellerimiz hem de peyzaj bölümünde yer alan personellerimiz bir araya gelerek peyzaj alanında sizler için harikalar yaratmaktadır. Sizin için en ilham verici ortam hazırlanmaktadır.

Kentsel Tasarım Hizmeti

Kısıtlı alanlara büyük tasarım ve çalışmalar yapabilmek için uzman ekiplerimiz çalışmaktadır. Hayallerinizde bulunan kentsel tasarımları hem bahçelerinize hem de park alanlarına getirmekteyiz. Böylece güzel ve şık görünüme sahip alanlarda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

dikey bahçe yapımı, dikey bahçe tasarımı, dikey bahçe tarihçesi, dikey bahçe yapımı, dikey bahçe

Planlama Hizmeti

İnşaatçılar, planlama uzmanlarımız tarafından bahçenize yapılacak olan peyzaj çalışmaları belirlenir. Böylece bahçenize uygulanabilecek en güzel peyzaj çalışması yapılır. İzmir peyzaj firması olarak sizlerin memnuniyetini kazanmak bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde üstün kaliteyi ön görmekteyiz.

Proje Koordinasyon Sağlama Hizmeti

Hem kendi ekiplerimiz, hem de sizin ekipleriniz ile birlikte güzel ve istikrarlı bir çalışma yapabilmek için herkes tam ve eksiksiz bir şekilde koordine edilecektir. Bunun için firmamız personellerine son derece güvenmektedir. Ellerinden gelen en iyi işi yapacaklarından emin olabilirsiniz.

İzmir Havuz Projelendirme Hizmeti
İzmir Havuz Projelendirme Hizmeti

İzmir Çim Ekme Hizmeti

İzmir peyzaj ve bahçe düzenleme firması olarak çim ekiminde müşterilerimiz için en uygun yolu önermekteyiz. Bu yol, bahçeleri için ekecekleri çimin normal şekilde değil de tohum halinde ekiminin gerçekleştirilmesidir. Böylece hem daha az bir maliyet ile hem de güzel ve doğal bir çim elde etmiş olursunuz. üBahçeniz tam bir doğal görünüme sahip olur. Fakat çim tohumunu ekim işlemlerini genel olarak yaz aylarının sonlarına doğru yapmanız gerekmektedir. Ayrıca çim tohumunu sonbahar aylarının başında ve ortasına kadar da yapabilirsiniz. Çim ekimini yaz aylarında ekim yapmamanız önerilmektedir.

Bunun nedeni ise yaz ayları daha kurak geçtiği için sulama maliyetleriniz artar ve çimler istediğiniz gibi bir görüntüye sahip olmaz. Çimlerden tam bir verim alabilmek için en uygun olan yağışlı mevsimleri seçmelisiniz. Sonbahar aylarında veya yaz aylarının sonunda kaçırılmış olan çim ekme işlemi, ilkbahar aylarının başında da yapılabilir.