Peyzaj alanında yaptığımız çalışmalar ve projelerde yer alan İzmir süs havuzu bakımı hizmetimiz ile yaşadığınız çevreyi daha bakımlı hale getiriyoruz. Peyzaj projelerimizde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerin sonrasında periyodik bakımlarını yapıyoruz. Süs havuzu birçok alanda kullanılan, yapay ancak doğal bir görünüm sunan, farklı materyallerin kullanıldığı çalışmalardır.

İzmir Süs Havuzu Yapımı
İzmir Süs Havuzu Yapımı

Süs Havuzu Kullanım Alanları

Süs havuzu; doğal görünüme önem veren ve bahçe alanında küçük bir dokunuşla güzellik yaratmak istenen her alanda kullanılmaktadır. Süs havuzu sürekli olarak temizlenmesi, bakımlarının yapılması gereken bir kuruluma sahiptir.

Kullanım alanları;

Bu alanlar dışında iç dekorasyon olarak da tercih edilebilmektedir. Peyzaj ve mimarlık alanında oldukça talep gören hizmetlerimiz arasında yer alıyor.

İzmir Süs Havuzu Bakımı
İzmir Süs Havuzu Bakımı

Süs Havuzu Avantajları

Süs havuzu; bulunduğu alana doğallık katar ve doğa dostu bir görünüm sunar. İhtiyacınız olan huzuru yaşam alanınıza getirir. Yaşam alanınızda bulunan süs havuzu sürekli kendisini yenileyen su ile çalışır ve su tasarrufu sağlar. İçerisine dilediğiniz çiçeklendirme ve doğal taş çalışması yapabilmekteyiz. Süs havuzu bakımını yaparak uzun süreli kullanım sağlıyoruz.

Süs Havuzu Bakımı Neden Tercih Edilir?

Gerçekleştirdiğimiz projelerin esas amacı; doğa bilinci, doğal yaşam ve doğa ile iç içe bir düzenleme uygulamak bulunuyor. Yaşam kaliteniz de artışı hedeflediğimiz hizmetlerimiz, sizlerin baktığı her yerde doğal yaşam sunuyor. Süs havuzu ile suyun eşsiz terapisi ile kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyoruz. Yeşil alan kadar önemli olan yapay göller, süs havuzları ile ayağınıza getirdiğimiz suyun, ferahlatıcı sesini sunarak, hak ettiğiniz estetiği sağlıyoruz. Süs havuzu bakımının tercih nedeni; hijyen, uzun süreli kullanım ve doğal görünümü devam ettirmektir.

Süs Havuzu Bakım Fiyatları

Proje kapsamında oluşturacağımız hizmetimizde yer alan süs havuzu için öncelikle keşif yapıyoruz. Alanınıza uygun büyüklükte süs havuzunu belirliyoruz. Kullanılacak olan malzemeler, materyaller ve diğer hizmetlerimizi göz önünde bulundurarak, en uygun bütçede fiyatlandırma yapıyoruz. Fiyat politikamızı sizin mutluluğunuz ve ihtiyacınız olan hizmetler belirliyor. En kaliteli hizmeti sunarken, süs havuzu bakımını periyodik olarak gerçekleştiriyoruz.