HAKKIMIZDA

İzmir Peyzaj şirketi 15 yılı aşkın bir süredir İzmir ve Manisa konut, ticari, belediye ve kurum müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır tam hizmet, yıl boyunca bir peyzaj şirketidir. Şirketin itibarı, kaliteli işin zamanında yürütülmesine olan bağlılığı üzerine kurulmuştur.

Özel tasarımdan kapsamlı kuruluma kadar, deneyimli ve bilgili personelimiz daha işlevsel, hoş ve kişisel bir ortam sağlayan bir manzara yaratacaktır. Ayrıca, müşterilerimizin peyzaj yatırımlarının en iyi şekilde görünmesini sağlamak için eksiksiz tam sezon bakım hizmetleri sunuyoruz. Sertifikalı bahçecilikçilerimiz parlak renkler yaratacak ve çim uzmanlarımız müşterilerimizin çim alanlarını yeşil ve sağlıklı bir yıl boyunca tutacaklar.

Tecrübeli bir özel yönetici grubu, projelerin yetkin gözetimini sağlar. Personelimizin üyeleri tarım çalışmalarında 2-4 yıl dereceye sahiptir ve bu alanda sürekli eğitim programları ve sertifikalar konusunda aktiftir.

Konut, ticari, belediye ve özel kurum ihtiyaçlarınız için İzmir Peyzaj’ı düşüneceğinizi umuyoruz. Vizyonunuza ulaşmanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Birlikte mülkünüzün güzelliğini ve değerini artırabiliriz. Hiçbir yükümlülük tahmini için bize ulaşın… güzel özellikleri burada başlar!