Kırsallıktan kentselliğe göçüşte modern ve çok katlı binalar çok cazip gelmekte idi. Her yeşil alan beton yığınları ile kaplanmış ve bu görüntü hem çevresel sorunlara hem de bu betonlarda yaşamaya sıkıştırılmak zorunda kalan insanların sağlığının bozulmasına neden olarak gösterilen ana etken olmuştur.

Uzun süren bu yanlış şehirleşme sonucunun olumsuz sonuçları nedeniyle şehircilik alanında yapılan düzenlemeler yaşam alanlarının tamamında, kurumsal alanlarda, konaklama alanlarında, özel meskenlerde bahçe payı bırakılmasını ön görmüştür. Firmamız bu şehircilik düzenlemeleri sonucu bırakılan bahçe alanlarında peyzaj düzenlemeleri yaparak, çevrenizi güzelleştirmektedir. Firmamız İzmir konutlar için bahçe bakımı işlerinde engin deneyimi ile tercih edilen firma olmaktadır.

bahçe bakımı

Yaptığımız Peyzaj Çalışmaları

Alanında profesyonel ekip ile hizmet veren firmamız bahçe bakımında;

  • İşlevsel alanlar arasında yer alan spor alanları, banklar, merdiven, süs havuzu, çocuk oyun parkı, engelliler için özel rampalar, yürüyüş ve bisiklet yolları
  • Doğal olarak yeşil bitki örtüsünün en uzun ömürlü ve en güzel bitkilerinden oluşan yeşil alan
  • Bu çalışmaları görsel ve canlı bir tablo olarak itina ile düzenleme işlerini yapmaktayız.
Peyzaj yaptırmak istiyorum nereden başlamalıyım?
Peyzaj yaptırmak istiyorum nereden başlamalıyım?

Sigortalı ve Sertifikalı

Firmamız ile bahçe bakımı konusunda anlaşan müşterilere iyi kalitede, sertifikalı ve sigortalı ürünlerle hizmet vermekteyiz. Ayrıca yine bu alanlarda yaptığımız hizmetlerde oluşabilecek deformasyonlarda periyodik olarak bakım hizmeti sağlamaktayız.

Mevsimsel Düzenlemeler

Güzel ve yeşil İzmir dışında tüm ülkede bahçe hizmetleri veren firmamız gerektiğinde mevsimsel bitkiler ve gerektiğinde her mevsim etkili bitkiler ile bahçe düzenlemesi yapar.

Bahsi geçen tüm yaşamsal alanlarda gösterdiğimiz özen ve kaliteli hizmet ile;

  • Peyzaj düzenleme
  • Gübreleme
  • Otomatik sulama
  • Ekim, dikim ve söküm işleri
  • Hazır çim kurulumu başarılı şekilde firmamızca yapılmaktadır.

Maliyet

Doğal ortamdan farkı olmadan hazırladığımız bahçe bakım hizmetleri taleplerini en kısa sürede ve en mükemmel şekilde teslim etmekteyiz. Firmamız peyzaj ve bahçe işlerinde yılların birikimi ve ilginç tasarımları ile farkını ortaya koymaktadır. Maliyet ile karşılaştırıldığında karlı çıkan müşteri olacaktır. Firmamız hizmetlerinden faydalanmak için sitemizden iletişim kurabilirsiniz.