PREMIUM ÇİT PANELLERİ
Bir İngiliz ülkesinden veya yazlık bahçesinden şık ve çağdaş peyzajlara kadar her zevke uygun bir çit panelimiz var. Ve eşsiz Jakcure® tedavi sürecimize dayanan 25 yıllık bir garanti ile, ahşap çitlerimizin zamanın testine dayanacağından emin olabilirsiniz.

Açık alanınızda görsel ilgi alanları oluşturmak, rüzgardan kurtulmak, güneş ışığına izin verirken gizliliği korumak veya sadece biraz stil eklemek – bahçenizi dönüştürmek Jacksons Fencing ile daha kolay olamazdı.

Palisade, geçiş panosu, jaktop, çapraz tasarım veya dil ve oluk çit panelleri gibi klasik tasarımlar müşteri favorileridir ve birçok varyasyon ve kaplamaya sahiptir.

Venedik, Chilham çift taraflı, dokuma veya iç içe çit panelleri gibi daha çağdaş tasarımlar, eskrimin güncellenmesini sağlar, bitiş sizi ve komşularınızı memnun etmek için her iki taraftan da iyi görünür.

Aşağıdaki tüm çit paneli tasarımlarımız hakkında daha fazla bilgi edinebilir veya bir sonraki projenizi planlamaya başlamak için Çit Hesaplayıcımızı deneyebilirsiniz.