İzmir Peyzaj olarak işimize çok fazla önem göstermekteyiz, bu yüzden her zaman en iyisini ortaya çıkartmaktayız. Sektörün önde gelen firmaları arasında olduğumuz için güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. İzmir bahçe aydınlatma en önem verdiğimiz alanlardan bir tanesidir. Bahçeli evlerin olmazsa olmazı olan aydınlatma için çok sayıda seçeneğimiz mevcuttur.

Bahçenin büyüklüğü ve mimarisi baz alınarak aydınlatma işlemine geçilir. Uygun fiyatlı ve kaliteli aydınlatma hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle peyzaj tasarımı konusunda çok başarılı olduğumuz için bahçenize çok şık bir hava katacaktır.

Diğer hizmetlerimiz ise şu şekildedir;

Bahçe Bakımı

Bakımsız bir bahçe çok kötü bir görüntü oluşturur. İzmir Peyzaj olarak bahçelerin en güzel görünmesi için hizmet vermekteyiz.

Bu hizmet içinde bulunanlar;

  • Gübreleme
  • Peyzaj bakımı
  • Sökme
  • Kurulum
  • Elektrikli yıkama
  • Havalandırma yer alır.

Bahçe bakımında otomatik sulama kullanılır. Ticari ve konut müşterileri için profesyonel sulama sistemi kurulur, bu sayede su israfının azaltılması amaçlanır. Diğer bir hizmet ise hazır rulo çimdir. Tohumdan büyüyen çime göre daha az maliyetlidir, bahçeye çok güzel bir hava katacaktır.

Sert Zemin Uygulamaları

Manzaraya dahil edilen, yapılı çevre yapılarındaki sert peyzaj malzemelerine verilen isimdir. Kaplamalı alanlar, araba yolları, istinat duvarları, yürüyüş yolları gibi alanlarda kullanılabilir. Bahçede kullanılacaksa tamamını kapsar, çiçek düzenlemeleri ise yumuşak peyzaja girmektedir.

Dikey Bahçe

Dikey bahçelerin dayanıklı bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bitki cepheleri ve yeşil çatı teraslarının tasarımları ile uğraşan tek şirket olduğumuzu söyleyebiliriz. Kurduğumuz dikey bahçe en iyi kompozisyonumuzdur. Yaptırma kararı almadan önce bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yosun Duvarları

Kir, toprak veya alt tabaka, sulama ve buğulanma gerektirmeden gerçek ve korunmuş yosunlarla inşa edilen duvar hizmeti vermekteyiz. Uykuda olan yosunlar kullanılmaktadır, en az 10 yıl boyunca bakı yapmadan yeşilliklerini koruyabilmektedirler. Sanki ormanın ortasında duruyormuş gibi bir koku yayar.

Gabion Duvarlar

Taş, kaya, kırık beton ve çakıldan oluşan büyük tel konteynıra verilen isimdir. Özellikle inşaat mühendisliği projelerinde ve askeri uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Bünyemizde en kaliteli gabion duvarlar hazırlanmaktadır.