Çevre düzenlemesi denildiğinde akla gelen peyzaj mimarlığı konusunda güvenilir firmalar arasında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Deneyimli personeli, uzman ekibi, mimar, mühendis ve teknik kadromuz ile izmir bahçe bakımı firmaları arasında en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Türkiye geneli çalışan firmamız; çim uzmanları, özel bitki yetiştiriciliği adına kurulan çiftlikler ve bahçelerin ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Teknik, proje hazırlığı, malzeme ve ustalık ile hizmetlerimizi titizlikle uyguluyoruz. 15 yıldan fazla projelerinizde yaşamınızı güzelleştiriyoruz.

Bahçe Bakımı Nedir?

Peyzaj yeşil alan düzenlemesinde kullanılan malzemelerin büyük bir kısmı bitki ve ağaçlardan oluşur. Her bitkinin beslenmesi, toprak yapısı, iklim koşulları ve bakımı farklılık gösterir.

Su ihtiyacı birçok bitkide farklıdır. Düzenleme yapılan alanınızın belirli zamanlarda bakımını üstleniyor ve uzun süreli peyzaj hizmeti sunuyoruz. Biz yaptığımız her işin arkasında olarak, sizleri yalnız bırakmıyoruz.

Bahçe Bakım Uygulama Hizmetimiz

Bahçe bakımı sadece çim alan değildir. Kullanım alanına uygun olarak sebze, meyve, bitki, çiçek, saksı, dikey bahçe gibi birçok hizmet bakımını gerçekleştirmekteyiz. Damla sulama ve otomatik sulama sistemi kurulumu yapıyor, yeşil alanlarınızın sürekli su ihtiyacının karşılanmasını sağlıyoruz.

Bahçe bakım hizmetlerimiz;

  • Sebze ve meyve ağaçlarının budanması, ilaçlanması, zararlı otlardan temizlenmesi ve gübrelenmesi.
  • Çim biçme, sulama, toprağın havalandırılması ve gübreleme
  • Çiçeklerin bakımı
  • Bitkilerin budanması
  • Dikey bahçe bakımları

Bahçe bakımında verimliliğin sağlanması adına toprak bakımı önemlidir. Zararlı otların, haşere ve maddelerin alandan temizlenerek toprağın havalandırılması önemlidir.

Bahçe Bakımında Sulamanın Önemi

Bahçe bakımında yeterli sulama olmaması ya da aksine yoğun sulama yapılması bitkiler için zararlıdır. Toprak yapısı gereği suyu emmeyen bir coğrafi şartta bitkilerin verimli büyümesi beklenemez. Toprak takviyesini organik gübreler ile gerçekleştiriyoruz.

İşlenen toprak dikime hazır hale geldiğinde ise peyzaj işlemi yapılabiliyor. Bahçenizde bulunan sera alanınız ya da hobi bahçe alanınızda damla sulama sistemi kullanarak yetiştirdiğiniz ürünleri organik olarak alabiliyorsunuz.

Bahçe Bakımı Fiyatları

Peyzaj firması olarak bahçe periyodik bakımları gerçekleştiriyoruz. Sizinle sadece bir proje için değil, devamlılık adına çalışmaya devam ediyoruz. Proje teslim sonrası bakım konusunu başka yerlere bırakmıyoruz.