Bahçelere zarar veren canlılara karşı ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Çalışmalarımızda etkin zirai ilaçlar kullanarak haşerelere karşı önlem almanızı sağlıyoruz. İzmir bahçe ilaçlama konusunda en etkin hizmeti sunabilmek için her geçen gün çalışmalarımızı artırıyoruz. Bahçe ilaçlama konusunda etkin teknikler ve çalışanlar için güvenlik önlemleri dahilinde bahçelerinizi ilaçlıyoruz.

Tüm böcek ve haşerelere yönelik bir ilaçlama ağaç ve bitkilerin tozlaşma özelliğini önleyecek ve doğaya zarar verecektir. Bu anlamda en etkin ilaçlamayı sunmak için planlama yapmaktayız. Planlamamıza zamanlamayı da eklemek mümkündür. Kullanıcılarımız ilaçlama için haşere görmeyi beklemektedirler. Bu yanlış bir uygulamadır. İlaçlama için zamanlama yoktur. İşinin ehli, ziraat alanında yetkin kişiler tarafından gerçekleştirilecek ilaçlama işlemi bahçeler için önemlidir.

İzmir Bahçe İlaçlama
İzmir Bahçe İlaçlama

Peyzaj Tasarım

Peyzaj kapsamında tasarladığımız planlar gibi sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlanan planlara yönelik çalışmalar uygulayabiliyoruz.

Konut, kamuya açık alan, işletme ya da otel gibi yerlerde şu peyzaj işlemlerini yapıyoruz:

  • Bahçe bakım çalışmaları
  • Peyzaj proje çalışmaları,
  • Otomatik sulama çalışmaları,
  • Dikey bahçe çalışmaları,
  • Çim çalışmaları

Çalışma alanlarımızı daha genişletmek mümkündür.

Otomatik Sulama

Bahçelerin boyutları fark etmeden, büyük ya da küçük bahçelere otomatik sulama hizmetimizi sunuyoruz. Özel atımlı başlıklar dahilinde kurduğumuz sistemimiz ile bahçelerin otomatik sulanmasını sağlıyoruz. Değişken fiyat aralığına sahip olan ürünlerimiz ile her bütçedeki müşterimize hizmet sunuyoruz. Düzenli sulama ve bitki bakımı açısından önerilen otomatik sulama sistemleri dahilinde su tasarrufu sağlamak mümkündür.

Dikey Bahçe

Dikey bahçeler yatay anlamda çok fazla alanı olmayan konut, ticari işletmeler ve oteller açısından önemlidir. Gelişmiş teknolojiler kapsamında dikine bir ekosistem kurulması mümkün olmaktadır. Bu süreç dahilinde taşıyıcı sistemlerin belirlenmesi ile başlayan süreci bitki ekimi ve bahçe tasarımı ile tamamlıyoruz. Profesyonel bir hizmet sunarak dikey bahçe konusunda başarılı işler teslim ediyoruz.

Çim Ekimi

Çim ekimi konusunda özel bir deneyim vaat ediyoruz. Rulo çimler uzman olduğumuz konular arasında yer alıyor. En kaliteli çim çeşitlerini bahçelerinize ya da alanlarınıza uyguluyoruz. Rulo çimler sayesinde bahçelerinizde yetiştirmesi zorlu olan çimlere çözümler sunuyoruz.