Bahçe işlerinde ve bakımında birçok farklı malzemeye ihtiyaç vardır. Bu malzemeler bahçelerde önemli noktalarda kullanılarak estetik bir görüntü ve sağlam bir yapı özelliği sunar. Bu ürünler uygun bir biçimde bakıldığında ve korunduğunda bahçenin en önemli ögelerinden olacaktır. Bu açıdan bakıldığında İzmir çalı satış ihtiyacında önemli bir yerdir.

Bununla birlikte türlü bitkilere, rulo çimlere ve dekoratif birçok ürüne de ihtiyaç duyulur. Bu ürünlerin her biri nitelikli üretim yöntemleri ile üretilmek durumundadır. Doğru yöntem kullanılmayan bir ürün kısa süre sonra dayanıklılığını yitirir ve yarar sağlamaz. Bu maksatla en nitelikli ve modern üretim yöntemlerimiz sayesinde kaliteli ürünler ortaya çıkarma amacındayız.

Çalı Satışları

Çalı ürünleri bitkiler kategorimizde yer alan bir türdür. Bu tür özellikle bahçe tasarımı ve peyzaj dekorasyonunda sıkça kullanılır ve tercih edilir. Tüm çalılar özenli bir biçimde müşterilere ulaştırılır ve dekorasyon konusunda yardımcı olunur. Çalılar genelde odunsu bitki çeşitlerindendir ve odunsu dallardan oluşurlar. Çalılar yükseklik özellikleri ve gövde şekillerine göre farklı türlerde üretilir. Bu çalıların odunsu şekli ve yapısı pek çok kişi tarafından sevilen bir özellik sunar. Çalı ürün gruplarında satışlarımızı yoğun bir şekilde yürütüyoruz. Satış ile birlikte üretim işlemleri de hız kesmeden sürüyor.

Çalı Satış
Çalı Satış

Otomatik Sulama Sistemi

Sulama özellikleri bahçe bakımında ve pek çok farklı alanda en kritik konulardan birisidir. Sulama işlemi ise zahmetli ve yorucu bir iştir. Özellikle büyük üretim yapılan pek çok alanda ürünleri sulamak için birçok işçiye ihtiyaç vardır. Bununla birlikte pek çok zamanı da alır. Bunun için modern teknolojik yöntemleri de kullanarak otomatik sulama sistemlerini oluşturduk. Bu sayede sulama işlemleri zaman ve aralık kontrolü ile özenle yapılır hale gelmiştir. Sizin ise tek yapmanız gereken zaman ayarlamaları ve sulama sıklığı gibi filtreleri uygulamaktır.

Kullanılan Bitkiler

Birçok bitki dekoratif olarak ya da bahçe düzenlemelerinde sıkça tercih edilir. Bu tercih için de çok farklı ürünlerimiz bulunur.

Bunlar ise şunlardır:

  • Ağaç türleri,
  • Çalılar,
  • Rulo çimler,
  • Yer örtücüler gibi pek çok bitki tercihi söz konusu olabilir.