Estetik görünüm, kaliteli yaşam, doğal bir hayat adına sunduğumuz çevre düzenlemesi hizmetimizde, hedefimiz doğal yaşamı geri getirmektir. Doğadan alınan her şeyin bir gün doğa tarafından geri alınacağı bilincindeyiz. Bu nedenle dilediğiniz her noktaya yeşil alan çözümleri sunuyoruz. Peyzaj çalışmalarının yoğun olduğu alanlarda izmir çevre düzenleme firması olarak sizlerin mutlu olduğunuzu biliyoruz.

Çevre Düzenleme Planlaması Nasıl Yapılır?

Alan çevre düzenlemesinde sadece proje tasarımları uygulanmıyor. Peyzaj alanı fizibilitesi yaparak, toprağın yapısı ve zeminini tespit ediyoruz. İhtiyaçlarınız, eksikleriniz ya da yapılmaması gerekenler proje aşamasında belirlenmektedir. Uygulama aşamasında her adım kontrolünüz altında oluyor. Sözleşmemiz doğrultusunda teslim tarihinde, yenilenmiş yaşam alanı sunumunuzu yapıyoruz.

Çevre Düzenleme Firmaları Nasıl Olmalı?

Çevre düzenlemesi yapacak olan bir peyzaj firması yenilikçi, gelişime önem veren, profesyonel ekiple çalışan bir firma olmalıdır. Bizlere duymuş olduğunuz güven ile peyzaj firmasında olması gereken tüm niteliklere sahibiz.

Kullandığımız ürünlerin doğadan sizlere ulaşması, canlılığını koruması ve uzun ömürlü olması amaçlarımız arasındadır. Anahtar teslim projelerimizle hem iç alanda hem de dış alanda kullanabileceğiniz dikey bahçe, yosun duvar gibi hizmetler sunuyoruz.

Çevre Düzenlemesinde Kullanılan Malzemeler, Teknikler ve Cihazlar

Çevre düzenlemesinde her bir hizmet ayrı bir uzmanlık alanı gerektiriyor. Bu konuda kaliteli malzeme üretim noktaları, uygulama alanında ustalar, proje tasarımında mimarlar ve çözüm ortaklarımızla sistemli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Başarılı bir proje uygulaması adına kullanılan malzeme kalitesi, teknik ve makineler önemlidir.

Bunlar;

  • Kaliteli tohumlar
  • Sulama sistemleri
  • Doğal taş kullanımı
  • Gobion duvar doğal taş ve kafes sistemi
  • Dikey bahçe panel profil ve tepsi taban kullanımı
  • Çim biçme makinesi

Koordineli olarak özveriyle yaptığımız çalışmadan en yüksek başarı oranı almak adına gayret gösteriyoruz.

Çevre Düzenlemesi Fiyatları Nedir?

Çevre düzenlemesi içeriği zengin, kullanım alanı gelişmiş, sayısız materyalin ve iş ortaklarının bulunduğu bir mimari hizmetidir. Bahçe mimarisinin her aşaması ise detaylı olmalıdır. Biz eser olarak nitelendirdiğimiz projelerimizi sizlere sunarken ilk projemiz kadar heyecan yaşıyoruz. Teslim zamanındaki tebessümünüzle her geçen gün daha fazla ilerliyoruz.