İzmir peyzaj işinde öncü firmalardan olan, bahçe bakımı ve peyzaj düzenlemeleri gibi hizmetler vermektedir. Peyzaj konusunda en önemli unsurlardan biri çimdir. İzmir çim ile bahçelerinizi en güzel şekilde çim yaptırabilir, doğal ve güzel bir görüntü kazanabilirsiniz. İzmir peyzaj firması olarak diğer firmalara göre daha çok tercih edilme sebeplerimizin başında vermiş olduğumuz hizmetler gelmektedir.

İzmir peyzaj olarak verdiğimiz hizmetler ise şu şekilde sıralanabilir:

Gibi çok sayıda hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerden herhangi birine İzmir peyzaj farkı ile sahip olabilir ve en uygun fiyatlara bahçenizin peyzaj alanını düzenleyebilir, güzel bir görünümü kavuşturabilirsiniz.

İzmir Çim Ekim Hizmeti

Bahçeniz üzerinde çok güzel bir çim görüntüsü olmasını istiyor ve bütçeniz çim için yetmiyor ise yapmanız gereken şey çim tohumu satın almaktır. Çim tohumu yardımı ile bahçenizde çim ekebilirsiniz. Çim tohumları genel olarak yaz aylarının sonlarına ve sonbahar aylarının ise başlarına doğru ekilmektedir. Bu süreler genel olarak tohumların çimlenmesi için en uygun sürelerdir.

Eğer sonbahar aylarında çim tohumunu ekmeyi kaçırırsanız, ilkbahar aylarında da tohum ekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yaz aylarında ise çim tohumu ekmemeye dikkat edin. Bunun nedeni ise yaz aylarında çim tohumlarının olgunlaşabilmesi için gerekli suyu elde edemezsiniz. İzmir peyzaj firmamızdan alacağınız çim tohumları ile bahçenize düşük maliyetle tohum ekebilir ve bahçenizin güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

İzmir Peyzaj Tasarım Hizmeti

İzmir peyzaj tasarım hizmeti ile bahçeleriniz eskisinden daha güzel bir görüntüye sahip olacaktır. Bahçeleriniz için aydınlatma, çimlerin yenilenmesi, bahçenizin temizlenmesi gibi hizmetler sayesinde bahçeniz eskisine göre daha güzel bir görünüme kavuşacaktır. Bahçenizi temizlediğimiz gibi ardından güzel ve hoş kokuya sahip olan bitkiler ile daha da güzel hale getireceğiz.

İzmir peyzaj tasarım hizmetinden faydalanarak bahçenize yaptıracağınız hiçbir şeyden pişman olmayacaksınız. Aksine bahçenizi gördüğünüzde ise gözlerinize inanamayacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken ise İzmir peyzaj hizmeti yapan firmamızı arayarak en kısa sürede iletişime geçmek olacaktır. Daha sonra uzman ekibimiz bahçenize gelerek gerekli gördükleri düzenlemeleri bizzat yapacaktır.

İzmir Otomatik Sulama Hizmetleri

İzmir peyzaj firmamızın bir diğer hizmeti ve en fazla tercih edilen hizmetlerinden birisi de otomatik sulama hizmetleridir. Özellikle büyük bir bahçe yapısına sahip iseniz ve sulamak sizin için oldukça zor hale geliyorsa otomatik sulama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile oturduğunuz yerden kıpırdamadan bahçenize yerleştirmiş olduğumuz otomatik sulama kanalları devreye girer ve bahçeniz büyük yapıya sahip olsa da kısa süre içerisinde sulama işlemini gerçekleştirir. Bu sayede vazgeçilmez bir ürün ve deneyimdir.

Kendiniz suladığınız da uzun zamanınızı alacağı otomatik sulama hizmeti sayesinde kısa süre içerisinde bahçe sulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hem uygun fiyata hem en kısa süre de otomatik sulama hizmetlerimizden İzmir peyzaj olarak yararlanabilirsiniz.

İzmir Peyzaj Sulama Projesi
İzmir Peyzaj Sulama Projesi

İzmir Sert Zemin Uygulama Hizmetleri

İzmir sert zemin hizmeti sayesinde bahçenizin zeminini kaliteli ve sert hale getirebilirsiniz. Bu zemin sayesinde bahçenizde güzel vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca ister bahçenizin tamamını isterseniz de bahçenizin bir kısmını İzmir sert zemin uygulaması ile yaptırarak bahçenize güzel ve şık bir görüntü de katabilirsiniz. Sert zemin uygulamaları hemen hemen her bahçeye uygun olarak firmamız tarafından bizzat üretilmektedir. Ayrıca herhangi bir sorun yaşadığınızda da firmamız ile görüşerek, sorununuzun giderilmesini kolay ve hızlı bir şekilde talep etmeniz mümkündür.

İzmir Peyzaj Hakkında Bilgi ve Verilen Diğer Hizmetler

Firmamız 15 yıldan beridir hem Manisa hem de İzmir illerinde hemen hemen her belediye ve kamu kuruluşlarına ait olan park ve bahçelerin peyzaj hizmetlerini yerine getirmektedir. Şirketimizin yapmış olduğumuz işlerin kalitesi ile tanınmaktadır. Uzman ve profesyonel personellerimiz, şirketimize ait olan özel tasarımlar ile göz zevkinizi artıracak şekilde güzel ve şık manzaralar oluşturmaktadır.

Bu hizmetlerin yanı sıra siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz bir diğer hizmet ise, müşterilerimizin yapmış oldukları peyzaj yatırımlarına düzenli ve güvenilir şekilde bakmak ve korumaktır. Bu sayede peyzaj işleri açısından tüm sezon boyunca bahçelerinin bakımı yerine getirilmektedir.

Parlak renge sahip olan ve sertifikalı şekilde müşterilerimiz ile buluşturmuş olduğumuz küçük bahçeler ve müşterilerimizin çoğuna ait olan yeşil çim alanları uzman ve profesyonel ekiplerimiz tarafından canlı ve sağlıklı şekilde en az 1 yıl boyunca tutacaktır.

Tecrübeli şekilde bulunan özel ekibimiz, projelerin gözetimlerini yapmaktadır. Personellerimizin tamamı peyzaj çalışmaları alanında en az 2 ile 4 yıl arasında bir uzmanlığa sahiptir.

Ayrıca bu alanda sürekli şekilde firmamız tarafından eğitim verilmektedir. Özel konutlar, ticari konutlar, belediyeler ve kamu kurumları fark etmeksizin tüm bahçe ihtiyaçları için İzmir peyzaj firmamızdan yardım alabilir. Siz değerli müşterilerimiz ve uzman, profesyonel ekibimiz sayesinde tüm park ve bahçelerde harikalar yaratabiliriz. Beraber bahçelerinizi güzelleştirmek için bize ulaşabilirsiniz.