Bahçe alanlarını artırmak, doğayı sizlere yeniden kazandırmak adına birçok projeye imza atıyoruz. Kullanım alanı geniş olan dikey bahçe uygulamalarımızda kullandığımız İzmir dikey bahçe bitkileri çiçekli ya da çiçeksiz alternatifler ile sizlere sunuluyor. Bulunduğu alana görsel olarak estetiklik katan ve sulama ihtiyacına gerek duymayan dikey bahçe bitkilerimiz kullanışlı yapısıyla tercih edilmektedir.

Dikey Bahçe Özellikleri

Dikey bahçe sistemimiz ile projelere imza atarak farklı çalışmalar kazandırıyoruz. Belirli yapım teknikleri olan dikey bahçelerde kullandığımız bitki türleri ise özenle seçilmiş bitkilerden oluşuyor. Bitki türlerini dikey bahçelerde kullandığımızda belirli şartlara göre oluşturuyoruz.

İzmir Bahçe Bitkileri
İzmir Bahçe Bitkileri

Büyüme zamanlarını özellikle dikkate alıyoruz ve bitkilerin büyümelerinin olumsuz yönde etkilenmemesi adına katkıda bulunuyoruz. Kullandığımız bitki türlerini belirlerken kullanım alanına uygun alternatiflerden yararlanıyoruz. Dikey bahçe cephelerinde kullandığımız türler arasında yer örtücüler de bulunabiliyor.

Neden Dikey Bahçe Bitkileri?

Dikey bahçe bitkilerini çok amaçlı kullanabilir ve alanınıza şıklık katabilirsiniz. Günümüzde birçok işletmenin yan yana olması ve müşterilerin girişlerinde sorun yaşanmasının önüne geçmek adına dikey bahçe bitkileri kullanılmaktadır. Hem alanınızı sınırlıyoruz hem de çevre dostu bir izlenim bırakmanızı sağlıyoruz.

Dikey Bahçe Bitkilerinin Avantajı

Bahçe bitkileri seçerken özellikle sulama konusunda sorun yaşanabiliyor. Ürettiğimiz çözüm önerilerimiz arasında bulunan dikey bahçe bitkilerimiz sınırlayıcı bir etki yaratarak, çiçekli bitkilerden oluşabiliyor. Dikey bahçe bitkisi olarak kullandığımız çalılar özellikle uzun ömürlü bir yapı sergiliyor.

İzmir Bahçe Bitkisi
İzmir Bahçe Bitkisi

Dikey Bahçe Kullanım Alanları

Dikey bahçeler dikdörtgen şeklinde kullanılabiliyor. Özel materyaller ile oluşturulan dikey bahçe bitkileri bakımları oldukça kolay bitkilerden oluşuyor.

Kullanım alanları;

  • Dikey duvarlarda
  • İşletme alanlarında
  • Teras bahçelerde
  • Bitki cephesi
  • Dikey bahçe tasarımı

Tüm dış alanlarda kullanılan ve belirli özelliklere sahip olan bir peyzaj hizmetimizdir.

Dikey Bahçe Bitki Fiyatları

Dikey bahçelerde kullandığımız her bitkinin alana uyum sağlamasına özen gösteriyoruz. Uzun süreli kullanım adına dayanıklı olan çalı türlerinden de destek alıyoruz. Bakım zamanlarında dikey bahçe bakımlarınızı eksiksiz yaparak, ömrünü uzatıyoruz. Canlı, yeşil ve her zaman daha verimli durması adına gübreleme, budama ya da ilaçlama işlemi uyguluyoruz.