Dikey bahçe fiyatları diğer hizmetlerimiz gibi proje kapsamında değerlendirilmektedir. Sizler için oluşturduğumuz, mimarlarımızın ve mühendislerimizin üzerinde çalıştığı proje sunumlarımızda ihtiyacınız olan tüm ihtiyaçları sizlere sunuyoruz. Su tasarrufunun önemli olduğu dikey bahçe uygulamasında sunduğumuz otomatik sulama sistemimiz ile en uygun izmir dikey bahçe fiyatları projenizde yer alıyor.

Dikey Bahçe Proje Tasarımı

Dikey bahçenizi oluşturmadan önce bahçe ya da kulanım alanındaki boş alanların değerlendirilmesi adına proje oluşturuyoruz. Duvar, balkon, panel, logo, tabela kısacası dikey bahçe tasarımını uygulayabileceğimiz her alanı detaylı olarak değerlendiriyoruz.

Dikey Bahçe Neden Kullanılır?

Dikey bahçe özellikle yeşil alan görmek isteyen, bitki yetiştirmek isteyen ancak yeterli alana sahip olmayan kişiler tarafından tercih edilir. Çevre dostu uygulamalar arasında olan bu uygulama için özel materyaller kullanılır. Bu materyaller arasında profiller bulunur. Kaliteli malzemeden üretilen profillerin kullanımı dayanıklıdır.

Dikey bahçe fiyatlandırmasında maliyetlere kullanılan PVC ve profil malzeme maliyeti de eklenir. İşçilik gerektiren ve birçok bitkinin tek tek uygulandığı dikey bahçe fiyatları sunduğu yaşam kalitesine göre oldukça uygundur.

Oksijen Deposu Dikey Bahçe Sistemleri

Temiz bir hava alabilmek adına ormana ya da doğaya gitmenize gerek kalmayacak. Her gün temiz oksijeni içinize çekmeniz için sizlere özel dikey bahçe tasarımı uyguluyoruz. Ofislerde, kapalı alanlarda ve kamuya açık yerlerde kullanımı yaygındır.

Ofis Dikey Bahçe Sistemleri Fiyatları

Ofis gibi oksijenin azaldığı, karbon monoksit salınımının yüksek olduğu kapalı alanlarda dikey bahçe sistemleri ile derin nefes alarak çalışacaksınız. Ofis ortamında kullanılan teknolojik cihazlar, insan yoğunluğu ve havasız ortam sebebiyle temiz hava tükenir. Dikey bahçenin en büyük yararlarından birisi de alandan tasarruftur.

Ofiste hediye gelen saksıları koyacak yer bulmak oldukça zordur. Dikey bahçe sisteminden ise tüm boş alanlardan faydalanır. Çalışma alanınız daralmaz ve sürekli oksijen üretir. Dikey bahçe panellerinde farklı tasarımlar kullanılır. Toprağın sürekli nemli olması gerektiği bitki türlerinde tepsi alt tabanlı panelleri kullanmaktayız. Bu yöntemle daha az sıvı kaybı yaşanır. Nemli toprakta yetişen bitkiler daha bakımlı olur, hızlı büyür.