İzmir dikey bahçe keçesi binalarınızın dışını ve çatısını yeşillik alanlara çevirmek isteyenlerin tercih ettiği ürünler arasındadır. Özel bölmelere sahip olan keçeler, dik şekilde duvara sabitlenmektedir. Böylelikle bu ceplerin içine bitki ekimine izin vermektedir. Yerden tasarruf sağlamanıza yardım eden bu yapı, binalarınızın dış cephesinde harika görüntüye izin vermektedir. Jütlü olan ürünler, 350 metrekare ile 1000 metre aralığında ağırlığa sahiptir. Uygun malzeme karışımlarıyla en dayanıklı halini alır. Uygulanacağı yüzeye genellikle zımbalanarak sabitlenmektedir.

İzmir Dikey Bahçe Nasıl Yapılır?
İzmir Dikey Bahçe Nasıl Yapılır?

Bahçe Süsleme ve Yeşillendirme

Günümüzde hem işletmelerin hem de binaların en çok tercih ettiği süsleme biçimlerinden olan dikey keçeler, pek çok anlamda hayat kolaylaştırıcı etkiye de sahiptir. İşletmemizden satın alabileceğiniz ya da dikey bahçecilik hizmeti alabileceğiniz pek çok alanda uzmanımız bulunmaktadır. Bahçe duvarlarınızı ya da yüksek apartmanlarınızın duvarlarını çok kolay bir şekilde yeşillendirebilirsiniz. Keçenin yerleştirilmesinde, su borularının önemi de büyüktür. Gereken yerlerde çift kat keçe kullanımı gerekebilir.

Çiçek ve Bitki Bakımının Kolay Yolu

Renkli çiçekler ekebileceğiniz, bunun yanında çiçeksiz bitkilere de yer verebileceğiniz keçelerimiz, oldukça sağlam yapıdadır. İçerisine ekilen ve dikilen bitkileri korur, toprak bütünlüğünü sağlar, erozyona engel olur. Özellikle sulama açısından da çok kolay olan bu keçelerde renk seçenekleri gri bazlı olarak çeşitlenmektedir.

İzmir Dikey Bahçe Keçesi
İzmir Dikey Bahçe Keçesi

Uzman Desteği

Özel keçe yapısı suyun yeterli miktarda tutulmasını ve toprağın istenen nemde olmasını sağlamaktadır. Peyzaj uzmanlarımızdan destek alarak elde edebileceğiniz birbirinden güzel dış cephe kaplamalarında da yine bu keçelerden destek almaktayız. Özellikleri ve kullanımı son derece kolay olan ürünlerimiz, sağlıklı ve çevreci bir yaşam tarzını benimseyen müşterilerimizin dikkatini çekmektedir.

Dikey Bahçelerde Keçenin Artı Değerleri

Taşıyıcı sistemler olarak da bilinen dikey bahçeler, ekolojik çeşitliliğin duvarlarınızda da devam etmesine imkan sağlamaktadır.

Keçe kullanımının artıları:

  • Yerden tasarruf etmeyi sağlar,
  • Dar alanda bitki bakımını kolaylaştırır,
  • Kolay sulama imkanı verir,
  • Her zaman sağlıklı ve yeşil görüntüyü sürdürür.

Projelerinizi birlikte değerlendirdiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz işletmemiz, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Binalarınızın dışında uygulanmasını istediğiniz tüm yeşillendirme projelerinde üstün hizmetimiz ve patentli ürünlerimizle yanınızdayız.