İzmir dikey bahçe malzemeleri ve hizmetleri peyzaj mimarları ve çevre düzenleme ekipleri tarafından alınmalıdır. Dikey bahçeler, dikey ekosistemler olarak adlandırılmalı ve bu şekilde işlenmelidir. Bitki kaplı cepheler oluşturmak hem binalarınızın görüntüsünü iyileştirir hem de çevreci bir tutum sergilemenizi sağlar.

Yeşil Cepheler ve Çatılar

Sadece cephelerde değil aynı zamanda yeşil çatı teraslarında da kullanımı sağlanan ürünler arasında yer alan dikey bahçe malzemeleri, uzmanlar tarafından belirlenerek uygulanmalıdır. Uzman peyzaj mimarlarımız, mühendislerimiz ve çevre danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilen projelerimiz, kullanımı kolay ve etkili sonuçlar sunmaktadır.

Modüllerimiz ve Sistemlerimiz

İşletmemizden alabileceğiniz dikey bahçe malzemeleri yedi ana başlık altında toplanabilir. Bu yedi başlıkta, kullanılacak malzemeleri ve planlamayı sunmaktayız.

Ürünler içinde:

  • Dikey bahçe sistemini taşıyıcılar,
  • Su geçirmez özel üretim paneller,
  • Keçe katmanlar ve hizmeti,
  • Otomatik sulama sistem ve modülleri,
  • Drenaj kanalları ve su olukları,
  • Bitkiler,
  • Tasarım yer alır.

Hizmetlerimizin her birinde şeffaf olmak ve müşteri odaklı olmak amacımızdır. Verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetlerde, referanslarımızla görüşmenizi de sağlıyoruz. Böylece alacağınız hizmetten ve müşteri memnuniyeti garantili dikey bahçelerden faydalanabilirsiniz.

İzmir Dikey Bahçe Malzemeleriİzmir Dikey Bahçe Malzemeleri
İzmir Dikey Bahçe Malzemeleri

Taşıyıcı Sistemler ve Su Geçirmez Paneller

Taşıyıcı sistemler, binalarınıza oturtacağımız özel bitki modüllerinin temel bileşenidir. Bu da kullanımı sağlamlaştırmayı hedeflemektedir. Taşıyıcı sistemlerimiz, su geçirmez panellerle desteklenmektedir. Böylece binalarınızın dış yalıtımına destek olur. Olabilecek tüm ıslanmalara karşı yine keçe katmanlarıyla koruma sağlıyoruz. Böylece uzun süre bitkilerinizle binanızı kolayca süsleyebileceksiniz.

Otomatik Sulama Sistemi ve Drenajlar

Otomatik sulama sistemlerinin kurulumunu sağladığımız panellerimiz, düzenli olarak ayarlanan su akışını sağlar. Böylece uzun süreler boyunca yeşil binalara sahip olmanız sağlanmaktadır. Patentli üretilen malzemelerimiz, binalarınızı korumaya yönelik tüm öncelikleri gözetmektedir. Drenaj kanalları sayesinde de atık suyun giderilmesi sağlanmaktadır.

Bitki ve Tasarım

Çevre düzenleme ve peyzaj mimarlarımız, bitkilerin yerleştirilmesi ve iklime uygun bitki seçiminde sizlere destek olmaktadır. Görsel zevk verecek ve tasarım odaklı çalışmalarımız, müşterilerimizin her zaman kaliteli bir görüntüyle baş başa kalmasını sağlamaktadır. Bitkilerin uzun süre canlı kalmasını yaşayacak olan sistemlerimiz, kullanımı ve planlanması en verimli şekilde yapılmaktadır.