İzmir dikey bahçe modülü uygulamaları ile iç ve dış alanların daha güzel görünüme kavuşmasını sağlayabilir, kendinize ait yeşil alanları yaşam yerleriniz ile buluşturabilirsiniz. Dikey ya da diğer bir ifade ile düşey bahçelere dilediğiniz şekli verebilme imkanınız bulunduğundan, oldukça estetik ve hoş görüntülere ulaşma şansı da sizin elinizdedir.

İzmir’in öncü peyzaj firması olarak biz, dikey bahçe uygulamaları konusunda uzmanlaşan çalışma sistemimiz ile dikey bahçelerin tasarımından kurulumuna, uygulanmasından bakımına dek faaliyet gösteriyoruz.

Geniş Ürün Yelpazemiz

İzmir dikey bahçe uygulamaları alanında özel tasarımlara imza atıyor, sizin isteklerinize göre şekillenen özgün uygulamaları sizlerle buluşturuyoruz. Kaliteli ve birinci sınıf işçilikle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda geniş ürün yelpazemiz ile her zevke uygun çözümleri de geliştiriyoruz.

İzmir Dikey Bahçe Modülü
İzmir Dikey Bahçe Modülü

Sunulan Hizmetler

Dikey bahçe tasarım, kurulum ve bakım çalışmalarımız yanında firma olarak ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli alanlarda da sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.

Bu bağlamda;

  • Peyzaj tasarım ve çalışmalarını,
  • Açık alan ve bahçe bakım işlemlerini,
  • Otomatik sulama hizmetlerini,
  • Sert zemin uygulamalarını,
  • Yosun duvar çalışmalarını,
  • Çim ekimi ve bakımı hizmetlerini,
  • Gabion duvar uygulamalarını da gerçekleştiriyor.

Tüm bahçe bakım ve peyzaj çalışmalarımızda büyük bir emek ve sabırla çalışıyoruz. Bu sayede mükemmel sonuçlara uzman bilgimiz sayesinde ulaşıyoruz.

Profesyonel Mimari Ekibimiz

Ülkenin en tanınmış peyzaj firmalarından biri olarak profesyonelliğe çok önem veriyoruz. Kurumsal şirket yapımız dahilinde işinin uzmanı olan kişilerle birlikte çalışıyor ve çalışma ekiplerimizi konularında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşturuyoruz. Bu sayede bilgi ve birikim farkı ile dikey bahçe uygulamalarından her tür peyzaj çalışmasına kadar en mükemmel sonuçları alıyor ve müşterilerimizin beğenisini topluyoruz.

Uygulama ve Çalışmalarımız

Firma çalışmalarımız dahilinde profesyonel dikey bahçe uygulamaları ile birlikte bahçe ve açık alan aydınlatma, pergola sistemi, kamelya, ayraç-bordür uygulama, çocuk oyun alanı, yürüme yolu, doğal taş, bitki-ağaç uygulama, süs havuzu gibi çalışmaları da müşterilerimizin isteklerine ve çalışma yaptığımız alanın ihtiyaçlarına göre gerçekleştiriyoruz.

Uygun Maliyet Olanağı

Firma olarak tüm çalışmalarımızda uygun maliyet olanağını da sunuyor, ekonomik anlamdaki avantajlarımız ile sektörümüzde öne çıkıyoruz.