Bahçe işleri ve ürünleri büyük bir ihtiyaç durumuyla karşılaşmıştır. İnsanların bahçe işlerine yönelmesi, peyzaj tasarımlarının artması ve tarımda yeni sistemlerin gelişimi bu ihtiyacı doğurmuştur. Bu ihtiyaç içerisinde de çok farklı ürün grupları gereklidir. Bu ürün grupları arasında bitkiler, dekoratif ürünler, peyzaj tasarım ürünleri, bakım ürünleri ve araç gereçler yer alır.

Bu konuda özellikle İzmir dikey bahçe saksısı kullanımı önemli bir yer edinmiştir. Bu alandaki bu ihtiyaç gruplarının tamamına cevap verebilmek için yeterli uzman personel desteği, yeterli kaliteli malzeme ve uygun tesis seçeneklerimiz ile üretime kesintisiz bir biçimde devam ediyoruz. Bu anlamda yeni ürün gruplarımız ve sistemlerimiz ile geniş ürün gamına sahibiz.

İzmir Dikey Bahçe Saksısı
İzmir Dikey Bahçe Saksısı

Firma Prensiplerimiz

Bahçe işlerinde ve dekorasyon konusunda birçok malzeme üretirken bazı prensiplerle hareket ederiz. Böylelikle üretimimize büyük bir kural ve ilkeler getiririz.

Bu prensipler arasında şunlar sayılabilir:

  • İzmir, Manisa ve diğer iller başta olmak üzere tüm ülkeye nitelikli ürün satışı,
  • Sertifikalı ürün özellikleri ile profesyonel hizmet anlayışı,
  • Zamanında teslimat ve ürün garantisi ile dürüst ticaret,
  • Tüm süreçte uzman ekip yardımının kullanımı,
  • Müşterilere saygın ve açık bir iletişim tarzı,
  • Üstün müşteri memnuniyeti garantisi gibi ilkelerle hareket etmekteyiz. Üretim süreçlerinin her adımında bu ilkelerle hareket ederek sürecin kontrolünü kolaylaştırmaya çalışırız.
İzmir Dikey Bahçe Saksısı
İzmir Dikey Bahçe Saksısı

Dikey Bahçe Tasarımı

İnsanların zevk ve ilgi alanların birbirinden farklı olması nedeniyle ortaya çıkmış tasarımlardan birisi de dikey bahçelerdir. Bu tarzda farklı ürün grupları ile bitki seçenekleri sunarız. Dikey bahçelerin tasarımında uzman bir ekiple hareket ederiz Böylece özgün ve orijinal bir tasarım meydana gelir. Özellikle müstakil evlerde, yollarda ve peyzajlarda kullanılan bu yapı farklı şekillerde müşteri isteklerine göre vücut bulur. Bu tasarımlarda küçük ağaçlar, çalılar ve çiçekli bitkiler daha çok tercih edilir.

İzmir Dikey Bahçe Örnekleri
İzmir Dikey Bahçe Örnekleri

Otomatik Sulama Sistemleri

Bu sistem sayesinde bahçeniz ve alanınız tam zamanında ve uygun aralıklarla sulanma özelliğini kazanır. Sizden sadece sulama zamanı, sıklığı ve periyodu gibi bilgileri girmeniz işlerini yürütmeniz gerekir.