Bahçe alanınızda olması gereken en önemli uygulama havuz çeşitleridir. Doğayı yaşamınıza getirirken, havuz ile suyun eşsiz maviliğini unutmak, mutlak bir eksiklik yaratır. Bahçenizde ya da uygun alanlarda kullanılan havuz çeşitlerimiz ile en doğal yaşama sahip olacaksınız. Firma olarak sizlere İzmir havuz çeşitleri çalışmalarımızı sunuyoruz.

İzmir Havuz Yapımı
İzmir Havuz Yapımı

Neden Havuz?

Sevdikleriniz için gerçekleştirmek istediğiniz yaşam alanınız içerisinde oyun parkları, meyve ağaçları, çim alanı, havuz olabilir. Bunun en büyük sebebi, her alanın betonlaştığı günümüzde, kendi alanınızda her şeye sahip olma isteğinizdir. Birey olarak yaşam alanınız her zaman daha güvenlidir. Artan iş yoğunluğu nedeniyle sizlere evinizde, görmek istediğiniz tüm güzellikleri sunuyoruz.

Peyzaj Havuz Uygulaması

Peyzaj içeriğinde; sizlerin ihtiyacı olan ve yaşam alanınızı daha verimli kullanmanızı sağlayacak bir alana dönüştürmek bulunuyor. Bu anlamda çocuklarınız, sevdikleriniz sadece kendi çizdiğiniz sınırlarda güvenli oluyor. O halde bu sınırların içerisinde sınırsız yaşam oluşturmak sizlere kalıyor. Uygulaması ve projelendirmesi ise elbette bizlerin sorumluluğunda oluyor. Havuz çeşitlerimizde; yüzme havuz, süs havuzlar, minyatür yapay göller bulunuyor.

İzmir Havuz
İzmir Havuz

Havuz Bakımı Nasıl Yapılır?

Hijyenin devamlılığı, havuz kullanımının daha uzun ömürlü olması adına havuzunuzun bakımını sağlıyoruz. Gerekli tüm hizmet ağına sahip olan firmamız havız çeşitlerine uygun olarak bakımlarını yapmaktadır.

Havuz bakımında;

  • Havuz temizliği
  • Havuz dezenfektan
  • Havuz filtre değişimi
  • Süs havuzu motor değişimi
  • Havuz içi dekor uygulaması
  • Doğal taş ve bitki uygulaması

Bu uygulamalar dâhilinde yepyeni havuzunuza kavuşacaksınız. Havuz malzemelerinin yenilenmesi ile daha güvenli kullanacaksınız.

Havuz Fiyatları

Havuz yapımı bütçenizi zorlayacak bir ürün değildir. Projeye dâhil edilerek ya da ek hizmet olarak talep etmeniz halinde, kurulum tarafımızdan yapılır. Periyodik bakımları ve kurulum fiyatları havuz çeşitlerine göre değişir. Hizmetimiz gereği sizlere en kaliteli malzemeleri sunarken, bütçenizi zorlamamaya özen gösteriyoruz.

Havuz kurulumu için alan büyüklüğü, havuz büyüklüğü, kullanım amacı ve malzemeleri fiyatları belirler. Çocuk ve yetişkin havuzları da talebinize uygun olarak, bahçenize uygulanır. Havuz bakımı tüm çeşitler için önemlidir. Suyun sürekli temiz kalması filtre ve motor bakımlarıyla mümkün olur.