Bahçe bakımı, peyzaj tasarımı ve yeni konut sistemleri ile hizmetlerini yoğunlaştıran firmamız birçok ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu çeşitliliğin altında tasarım ve bakım için farklı alanların, farklı yapıların ve farklı ilgi özelliklerinin olması yatar. Bu sayede bu alanda çok farklı malzemeler kullanılarak farklı türde ürünler ortaya çıkmıştır. Bu ürünler arasında bulunan tüm ürünler özgün tasarımlar oluşturmak için kullanılabilir. Bu tasarımlar da orijinal ve eşsiz yüzlerin ortaya çıkmasını sağlar. Firmamız bu ürün grupların her birinde nitelikli malzemeler kullanır. Böylece dayanıklı bakım ürünleri, sulama ürünleri, sağlam bitkiler ve dekoratif ürünler oluşur. En kaliteli toprak, nitelikli tohum ve olgun bitkiler tercih edilerek ürünler üretilir. Bu sayede de İzmir havuz projelendirme gibi pek çok projede firmamız yer alır.

İzmir Havuz Yapımı
İzmir Havuz Yapımı

Havuz Projelendirme

Firmamız birçok dekoratif ürün üretimi ve tasarımı ile ilgilenir. Bu tasarımlar arasında bulunan havuz projeleri sayesinde pek çok alanda farklı dekoratif havuzlar üretilir. Bu havuzlar arasında süs havuzları ve site havuzları da yer alır. Bu havuz projeleri yapımı öncesi uzman ekibimiz ücretsiz keşif hizmeti ile havuz yapılacak alanı inceler. Bu alanda kullanılacak havuz türü, malzemeler ve ekipmanlar ortaya çıkarılır. Bu sayede de bir plan sayesinde proje işine başlanır. Müşteri istekleri dikkate alınan havuz projelerinde mermer gibi sağlam ürünler ile doğal taşlar sıkça kullanılır. Bu projelerde hızlı teslimat yapılarak müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulur.

İzmir Havuz Projelendirme Hizmeti
İzmir Havuz Projelendirme Hizmeti

Sulama Sistemleri

Sulama sorunu birçok bahçe bakım işinde, tarımsal alanda ve büyük konutlarda kendisini gösterir. Bu alanlarda sulama için ekstra zaman, emek ve işçi gibi faktörlere ihtiyaç duyulur. Bu alandaki eksiklikte önemli bir çözüm getiren firmamız otomatik sulama sistemlerini geliştirerek kullanır. Böylece kişiler sadece sulama zamanı, sıklığı ve periyodunu ayarlamakla yetinirler.

İzmir Süs Havuzu Bakımı
İzmir Süs Havuzu Bakımı

Sunulan Hizmet Alanları

Birçok alanda yoğun hizmetler sunarak bu alandaki ihtiyaçları karşılarız.

Genel hizmetlerimiz arasında şunlar vardır:

  • Bahçe bakım işleri ve maddeleri,
  • Sulama sistemleri,
  • Peyzaj dekorasyonu,
  • Yosun duvarlar bu hizmetten yalnızca birkaçıdır. Bu hizmetlerle nitelikli ürünler oluşur.