İzmir hunter marka sulama sistemleri kullanma kılavuzları tüm sistemin rahat şekilde çalışmasını sağlayan bilgileri içermektedir. Rotor spreylerden selenoid vanalara, sensörlerden sprey pop up ürünlere ve sulama zaman saatlerine kadar geniş ürün içeriğinde kullanım kılavuzu incelemesi şarttır. Ürünlerin teminini ve montajını işletmemiz tarafından tercih edebileceğiniz Hunter marka, dünya genelinde en çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Doğru Şekilde Sulama

Mikro ve bireysel çözümler sunan sistem, ticari işletmeleri ve bahçelerini de önemsemektedir. Her alan için sulama sistemlerini özelleştirerek kaliteli hizmet sunmaktadır. İşletmemiz, kullanma kılavuzuna uygun şekilde ürünlerin montajını ve hizmetini vermekte, bahçelerinizin doğru ve etkili şekilde sulanmasında yardımcı olmaktadır.

İzmir Hunter Marka Sulama Sistemleri Kullanma Kılavuzları
İzmir Hunter Marka Sulama Sistemleri Kullanma Kılavuzları

Spor Alanlarının Sulanması

Golf sahaları, futbol ve spor sahaları üzerinde de geniş ürün seçeneğine sahip olan sistem bütününde, rotorlar bölümünde farklı ürün çeşitleri bulunmaktadır.

Büyük kompleksler olan spor tesislerinin çimlerini bile sulayabilen bu sistem içinde:

  • Basınç regülatörlü gövde,
  • Arıtılmış su ayırt etme kapağı,
  • Paslanmaz çelik yükseltici,
  • Drenaj çeşitleri,
  • Flopstop kontrolü,
  • Ayar vidası içermektedir.

Kaliteli ve güvenilir çözümler sunan firma, işletmemiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Çim ve bitki bakımını son derece kolaylaştıran bu çözümler içeren ürünler, pop up sulama sistemlerini de sunarak müşteri memnuniyetini artırmaktadır.

Kısa ve Uzun Mesafeli Sulama

Gelişmiş gövde sistemli spreyler ve nozullar da işletmemiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Kullanmak istediğiniz ve tercihinin en doğru olacağı ürünleri sizler için belirliyor, bahçelerinizin baharla birlikte yemyeşil olmasını sağlıyoruz. Kısa ve uzun mesafeli atımlara sahip olan özel başlıklar, uzak alanları bile rahatça sulamanıza yardımcı olmaktadır.

İzmir Sulama Sistemi
İzmir Sulama Sistemi

Modüler Parçalar ve Etkin Kullanımı

Vanalarda ve kontrol ünitelerinde de gelişmiş teknolojiden faydalanmış sulama firmasının tüm ürünlerine ve sistemlerine, işletmemiz aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Ürünlerin en doğru noktalara konumlandırılması, kullanımı en iyi şekilde olacak malzemelerin seçiminde peyzaj mimarlarımızdan ve mühendislerimizden destek almaktayız. Üretimi ve temini sağlanan parçalar modüler olarak kullanılmakta, farklı sulama hizmeti alanlarına da yardımcı olmaktadır. Dilediğiniz noktalarda çeşitlendirerek kullanıma uygun hale getirmek mümkündür.