İzmir Peyzaj firmamız bünyesinde İzmir konutlar için gabion duvar ürünlerine her zaman etkin bir şekilde yer verilmektedir. Bulundukları ortamlarda bu duvarları kullanarak bir dekorasyon oluşturmak isteyen müşterilerimiz, faaliyetlerimiz kapsamında bu imkândan en iyi şekilde faydalanabilmektedir.

Gabion duvar genel olarak biraz toprak, biraz çakıl taşları, biraz kırık beton ve kayalardan oluşan dayanıklı bir yapıdır. Geçmişten günümüze kadar insanlar tarafından birçok alanda ve birçok farklı amaç doğrultusunda çok yaygın bir şekilde kullanılmıştır. Estetik açıdan iyi bir görünüme sahip olmasından dolayı bugün konut veya buna benzer yapılarda da dekorasyon açısından tercih edilmektedir.

İzmir Peyzaj firmamız çeşitli alanlarda kullanılmak üzere gabion duvar ürünlerini üretimini gerçekleştirmektedir. Bu ürünlere yaşadığınız ortamlarda yer vermek isterseniz firmamızda bu kapsamda gerekli destekleri alabilirsiniz.

Farklı Tasarımda Gabion Duvar Sistemleri

İzmir Peyzaj firmamız, gabion duvar ürünlerinin üretimi konusunda oldukça iyi bir çeşitlilik kapsamında çalışmalar yapmaktadır. İstenilen her şekilde ölçü ve ebatlarda bu ürünler ihtiyaca uygun olarak özenle hazırlanabilmektedir. Kullanım alanları oldukça geniş olduğundan bu ürünlerden her alanda istenilen düzeyde bir verim alabilmek mümkündür.

Gabion duvar ürünleri başta konutlar olmak üzere bahçelerde, çeşitli türden etkinliği olan ticari alanlarda veya buna benzer farklı yapılarda rahatlıkla kullanılmaya uygun bir yapıdadır. Gabion çitler sayesinde ortam her zaman iyi bir şekilde güvenli hale getirilir.

Dayanıklı Gabion Duvar Ürünleri

Gabion istinat duvarı oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Genel olarak bu ürünleri kurulum yapıldıkları alanlarda çok uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilirler. Firmamız bünyesine üretilen ürünler de bu niteliklere sahip olarak tasarlanmaktadır.

Kaliteli PVC kaplamalar ile ürettiğimiz ürünler paslanmaz bir yapıyı bünyesinde barındırmaktadırlar. Dayanıklılık ve sağlamlık özelliklerinden dolayı kullandığınız her alanda bu ürünlerden maksimum düzeyde bir verim elde edebilirsiniz.

Gabion Duvarın Özellikleri

Gabion duvar sistemlerinin oldukça avantajlı birçok özelliği vardır. Firmamız bünyesinde bu ürünler çok uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin avantajlarından en iyi şekilde yararlanmak için bu konuda bizlerden gerekli destekleri her zaman alabilirsiniz.

  • Çok kolay bir montaj sistemine sahip olması,
  • Oldukça uzun ömürlü olması,
  • İstenilen her türde şeklin verilebilmesi,
  • Doğayla ve çevreyle uyumlu bir yapıda olması,

Konutlarda veya diğer yapılarda gabion duvar ürünlerinin kullanılması her yönden önemli avantajlar sunmaktadır. Beklentileriniz ve amaçlarınız doğrultusunda bu ürünlere yönelik gerekli hizmetleri almak için İzmir Peyzaj firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İzmir konutlar için gabion duvar modelleri çok sık tercih edilmektedir. Şık görüntüsü ve estetik duruşu, dış ve iç mimaride sıkça gabion duvarların tercih edilmesini sağlar. Özel kafesler içerisinde estetik görüntü sağlamak için dökülen taşlarda, renk ve desen seçeneği de çeşitlenerek kullanılmaktadır. İşletmemizde, müşterilerimize gabion duvar alanında hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ve Dayanıklı

Özel üretim yaptığımız malzemelerimiz, en kaliteli şekilde sizlere teslim edilmektedir. Kafeslerimizde farklı genişlikler ve şekiller de mevcuttur. Bu da sistemin en verimli şekilde yerleştirilmesinde büyük bir yardım sağlar. Kafeslerimizin üstü pvc kaplı olduğu için yıllar boyunca hiç yıpranmadan duvarlarınızı süsleyecektir. Sağlam yapıları ayrıca taşların ağırlığından balon yapmasını da engellemektedir.

İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar
İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar

Hizmet Veren Uzmanlarımız

Genellikle beyaz renklerde tercih edilen gabion duvarlarda, aralara farklı renk taşlar döşenerek çeşitlilik oluşturulabilir. Dilediğiniz desenlerle ilgili işletmemizle görüşerek fikir alabilir, evleriniz ve işletmeleriniz için en iyi olan sonuca varabilirsiniz.

Şirketimizde alanında uzman:

  • İç mimarlar,
  • Mühendisler,
  • Çevre ve düzenleme uzmanları,
  • Tasarım uzmanları çalışmaktadır.

Üretilecek olan duvar desenlerinde ve şekillerinde sizlere destek olacak ekibimiz, her zaman yanınızda ve sizlere bir numaralı fayda sağlayacak şekilde konumlanmaktadır. Böylece kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyecek, sürecin her noktasından bilgi sahibi olacaksınız.

Popülerlik ve Şıklık

İşletmemizden alacağınız gabion duvar hizmeti, evinizin ve çevresinin şık ve farklı görünmesini sağlayacaktır. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen bahçe düzenlemesi, gabion duvarlarla yapılmaktadır. Bu da malzemeyi popüler kılmaktadır. Özel kesimlere ve aralıklara sahip tellerimiz, taşların boyutlarına uygun şekilde üretilerek sunulmaktadır. Kaliteli ve şeffaflık öncelikli politika anlayışımız, sizlere güvenilir hizmetler verebilmemizi sağlar.

Gabion Duvarın Kurulumu

Gabion duvarın olmasını istediğiniz uzunluk ve genişliğe göre ürün fiyatlamamız değişmektedir. Sadece bir sütun olarak ya da bahçe duvarı olarak kullanabileceğiniz çeşitte olan gabion duvarlarımız, istinat duvarı olarak da tercih edilebilir. Özelliğinin yıllarca yıpranmaması olan gabion duvarlar, ayrıca toprağa çok sağlam şekilde temellendirildiği için güvenli alan da yaratmaktadır. Mühendislerimiz ve mimarlarımız ortak çalışarak en uygun biçimi sizlere sunacaktır.