Hazır çim, konut bahçeleri için kullanılabilmesi adına çim tohumları kullanılarak üretilen ve üretimi sonrasında da istenilen toprak üzerine yerleştirilen bir çim uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde konut sahipleri çimlerin yetişmesini beklemek zorunda kalmazlar ve hazır çimleri sipariş vererek bahçelerine serilmesini sağlayabilirler. Bizler İzmir konutlar için hazır çim üreten ve üretilen çimlerin zemine uygulanmasını sağlayan bir firmayız. Bizlere çim ihtiyaçlarını ileten kişilerin ihtiyaçlarına uygun olan rulo çimlerimizi hazırlayarak konutlarının bahçe gibi alanlarına uygulanmasını sağlıyoruz.

Uzun Yıllar Kullanıma Uygun Hazır Çimler

Bahçelerinizin çimlenmesini uzun süre beklemek istemiyorsanız firmamız tarafından hazırlanmış olan hazır çimlerden sipariş verebilirsiniz. Bu çimlerimiz uygun koşullarda yetiştirilmiş ve satışa hazır hale getirilmiş olan kaliteli çimlerdir. Bu sayede bahçenize uygulattığınız hazır çimleri 10 yıla kadar kullanma şansı elde edebilirsiniz. Çimlerin tohumları kış şartlarından etkilenmediği için yaz kış kullanılabilirler. Böylelikle çocuklarınızla veya sevdiklerinizle bahçenizde kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

İzmir Konutlar İçin Hazır Çim
İzmir Konutlar İçin Hazır Çim

Ürettiğimiz Hazır Çim Çeşitlerimiz

Konut bahçeleri için hazırladığımız hazır çimlerimiz farklı çeşitlerde bulunur. Böylelikle istediğiniz çeşitte olan çimlerimizin siparişini bahçenize uygun olacak ölçülerde verebilirsiniz.

Firmamız tarafından hazırlanan hazır çim çeşitleri şunlardır;

  • Paspalyum
  • Bermuda
  • Dört mevsim
  • Ara ekimli bermuda

Hazır çimlerimizi bahçenizde dört mevsim kullanmak isterseniz eğer dört mevsim hazır çim çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz.

Kısa Sürede Döşenebilen Hazır Çimler

Çim tohumlarının uygun ortamlarda yetiştirilmesiyle elde ettiğimiz hazır çimlerimiz alanlara kolay bir şekilde döşenebilme özelliğine sahiptir. Bunda döşeme işlemini firmamızın deneyimli olan elemanlarının yapmasının etkisi de vardır. Çimlerimiz üretim aşaması ardından rulo şeklinde hazırlandığı için İzmir’de istenilen alana getirilip elemanlarımız tarafından kolay bir şekilde montajlanması yapılabilir. Böylelikle de anında çim kullanımı başlayabilir. Normal şartlarda olan bekleme süresi bizim ürettiğimiz çimlerde kısadır.

Hazır Çim Bakımı İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

Hazır çim uygulamasının maliyeti sizin için sorun olabilir ancak ürettiğimiz çimlerimiz 10 yıl ve üzeri kullanım süresine sahip olduğu için ödeyeceğiniz ücret yüksek gelmeyecektir. Çünkü her sene çim yenileme gibi bir dertle uğraşmak zorunda kalmaz ve bahçenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hazır çimlerinizin bakımlarını yaptığınız sürece de çimlerin kalitesinden yararlanabilirsiniz. Bakım konusunda uzman desteği almak isterseniz eğer firmamızı tercih edebilirsiniz. Hazır çim bakım elemanlarımız bahçenize gelerek hazır çimlerinizin bakımlarını yapar ve sizin çimlerden yararlanmaya ve bahçenizin yeşil kalmaya devam etmesini sağlar.