İzmir otomatik sulama avantaları sayesinde en güzel bahçelere sahip olmak mümkün. Bahçelere kurulacak otomatik sulama sistemleriyle hiçbir insan gücü kullanmadan bahçeleri sulayabilirsiniz.

Otomatik sulama sistemlerini kullanmanın başlıca avantajlarını şöyle sıralamak mümkündür;

  • Bahçenizde bulunan bitki türüne göre sulama süresi belirlemek
  • En uygun sulamayı yaparak su tüketimini düşürmek
  • Bahçenizde görüntü kirliliği yaratan hortumlardan kurtulmak
  • Sulama yaparken emek harcamamak
  • Sulama yapılmak istenilen zaman aralığını belirleyebilmek

Bahçenize kurulacak otomatik sulama sistemiyle nerede olursanız olun bahçeniz istediğiniz zamanlarda size ihtiyaç olmadan en uygun şekilde sulanmaktadır.

İzmir Otomatik Sulama Avantajları

İzmir Konutlar İçin Otomatik Sulama
İzmir Konutlar İçin Otomatik Sulama

Otomatik Sulama Sistemi Nasıl Kurulur?

Otomatik sulama sisteminin kurulması için öncelikle sistemin kurulacağı alanda tasarımlar yapılmaktadır. Bahçenin ebatlarına göre yeraltından su hatları çekilerek görüntü kirliği ortadan kaldırılmaktadır. Yapılan tasarımda su hattının döşenebileceği en uygun noktalar belirlenmektedir. Sonrasında bu hatlara bağlanacak fıskiyelerin konumları belirlenerek bağlantıları yapılmaktadır.

Fıskiyelerden gelecek suya en uygun tazyik ayarları uygulanmaktadır. Bahçenin hiçbir noktasında su değmeyen yer kalmayacak şekilde hazırlanan proje ana dağıtım noktasına bağlanarak tamamlanmaktadır. Otomatik olarak sulamanın yapılacağı zaman aralıkları belirlenerek sistem aktif hale getirilmektedir.

İzmir Otomatik Sulama
İzmir Otomatik Sulama

İzmir Otomatik Sulama Sistemleri

İzmir otomatik sulama sistemleri İzmir merkezi ve çevre illerde (Aydın, Manisa, Denizli, Uşak gibi) en kaliteli otomatik sulama sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirmektedir. İzmir Peyzaj bir marka olarak Türkiye’nin her noktasına kaliteli hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir. Otomatik sulama sistemleriyle her geçen gün daha da azalan su kaynaklarımızın daha etkin ve verimli bir şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Bu anlayışla İzmir Peyzaj otomatik suluma sistemleri ve peyzaj projeleriyle en güzel yaşam alanlarını oluşturmaktadır.

İzmir Peyzaj Hizmetleri

İzmir peyzaj otomatik sulama sistemleriyle birlikte bahçe bakımı, peyzaj tasarım, sert zemin uygulamalar, yosun duvarlar, çim ekimi, dikey bahçe ve gabion duvar projeleriyle hizmet vermektedir. Yaşam alanlarını yeşille buluşturan çalışmalarıyla İzmir Peyzaj hizmetleri yaşanabilir alanların oluşturulmasını sağlamaktadır. Bünyesinde bulunan eğitimli ve deneyimli ekipleri ile İzmir’in tüm ilçelerinde ve çevre illerde büyük projelerle bir marka olmayı başarmıştır. İzmir Peyzaj ülke genelinde bu başarısını duyuran birçok çalışmaya imzasını atmıştır.