İzmir otomatik sulama maliyetleri alanın büyüklüğüne ve kullanılacak sisteme göre değişiklik göstermektedir. Net bir şekilde fiyat almak için işletmeyle görüşülmesi gerekmektedir. İşletmemize başvuran müşterilerimizin, otomatik sulama sistemlerini istedikleri alanları keşfe çıkıyoruz. Böylece fiyat konusunda karşılıklı netliğe varabiliyoruz.

Her Bahçeye Uygun Çözümler

Büyük ya da küçük fark etmeksizin, evlerinizin ve işletmelerinizin bahçelerinin otomatik olarak sulanması için işletmemizden hizmet alabilirsiniz. Her bahçeye uygun çeşitte ürünümüz ve sistemimiz bulunmaktadır. Ayrıca bahçelerinizde yeşillendirme, çim döşeme ve dikey bahçe sistemleri kurulumu da sağlamaktayız.

Özel Atımlı Başlıklar

Çim ve bitki sulamak için en iyi çözümlerden olan otomatik sulama sistemlerimiz, iki farklı başlık altında değerlendirilebilmektedir. Ürünlerimiz içerisinde 5 metrekare ve daha küçük alanları sulamak için ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında 7 ile 10 metrekareden büyük bahçeler için de çözümlerimiz olmaktadır. Her sulama sisteminde, farklı atış şekilleri bulunan ve başlıklara sahip olan sulama sistemlerimiz de bulunmaktadır.

İzmir Otomatik Sulama Maliyetleri
İzmir Otomatik Sulama Maliyetleri

Fiyat Değişimine Neden Olan Noktalar

Fiyatlarımız keşiflerle netleşmektedir. Sulanacak alanın genişliği, kullanılacak başlığın ve hortumun adedi fiyatı doğrudan etkilemektedir. Eğer bahçelerinizde setler ve duvarlar bulunuyorsa, sulamaya engel olabilecek etkenlere bağlı olarak yine fiyatlama değişebilmektedir. Net bilgi için iletişime geçmeniz en doğru adım olacaktır.

Maliyet Hesabının Ekstraları

Otomatik sulama sistemlerinin maliyeti hesaplanırken başka konular da göz önünde tutulmalıdır.

Kullanılacak ürün adedinin yanında:

  • Suyun kaynaktan alınması,
  • Alındıktan sonra dağıtılacak kanalların kurulması,
  • Alana iletilmesi,
  • Gerekli olan motor, araç ve gereçlerin sağlanması da yer alır.

Güvenilir, kaliteli ve hızlı sonuç alabileceğiniz sistemlerimizde ürünlerimizi her zaman patentli ve garantili olarak sunmaktayız. Hizmetlerimizi her zaman şeffaf olarak sunmakta, daha önce hizmet almış referanslarımızla görüşme imkanı sağlamaktayız.

Düzenli Sulama ve Bitki Bakımı

Doğrudan bütçenize etkisi olacak otomatik sulama sistemleri, bahçenizin ihtiyaç duyduğu nemi, ayarladığınız saatlerde almasını sağlamaktadır. Su tasarrufunu ciddi şekilde artıran sistemlerde, özel borularla dağıtım yapıldığı için insan gücünden de tasarruf edilmektedir. Çimlerin ve bitkilerin düzenli olarak sulanması sağlanırken, ekstra insan gücüne duyulan ihtiyaç azalmaktadır.