İzmir otomatik sulama malzemeleri ürünleri, otomasyon gereken alanlar için bir numaradır. Sulama yapılacak ana cihazın, su kanallarına dağıtım hizmetiyle sürdürülen bu sistem, körfezlerden su akışına yardımcı olmaktadır. Kontrolün sizde olacağı bu tip uygulamalarda, bütün bahçenin hızlı ve düzenli olarak sulanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında ana su girişinden uygulamak istediğiniz ilaçları ve sıvı gübreleri de gönderebilirsiniz.

İzmir Otomatik Sulama Malzemeleri
İzmir Otomatik Sulama Malzemeleri

Otomatik Sulamada Tercih Nedenleri

Otomatik sulama çeşitlerinin kullanımları farklı amaçlarla olabilmektedir. Otomasyonlardaki bu çeşitlilikler, kullanılacak suyla doğrudan ilgilidir.

Bu nedenler arasında:

  • Tedarik kanallarının boşaltılması,
  • Su akışını kesmek,
  • Suyun başka alana yönlendirilmesi bulunmaktadır.

Otomatik sulama sistemlerinin neden kurulacağına dair müşterilerimizle görüşme yaptıktan sonra gerekli olan ürünlerin ve malzemelerin tedarikine karar veriyoruz. Ürünlerinizin en kaliteli ve uzun yıllar kullanılacak olmasına dikkat ediyoruz.

İzmir Hunter Marka Sulama Sistemleri Kullanma Kılavuzları
İzmir Hunter Marka Sulama Sistemleri Kullanma Kılavuzları

Otomatik Sulama Sistemlerinin Artıları

Otomatik sulama sistemlerinin uygulandığı tüm yerlerde ortak artı değerler bulunmaktadır. Geliştirilmeye yatkın olan yaşam tarzının, sürdürülebilir bir alana taşınmasının yanında azalan iş gücü de gözden kaçmamalıdır. Bahçelerinizin otomatik olarak sulanması sizleri ve bitkilerinizi korumaktadır. Gerekli ve yeterli sulama sağlamak, otomatik sistemlerle çok daha kolaydır. Suyun boşa harcanmadan, doğru alanlara yönlendirilmesini sağlayan özel sistemler içerisinde pek çok küçük ve büyük parça içermektedir.

Sistem Bileşenleri

Ana otomasyon noktasında kullanılacak parça birinci ürün olarak düşünülebilir. Bunun yanında sulamanın yapılacağı alanlara suyun taşınması için özel borular ve hortumlar kullanılmaktadır. Damla sulama sistemi ya da fıskiye sulama sistemi için gerekli olan uçların ve alanların oluşturulması da gerekmektedir. İhtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri işletmemizden temin edebilir, dilerseniz otomatik sistemleri sizler için kurmamızı sağlayabilirsiniz. Otomasyonlu irigatörler kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu sistemler, günlük işlerinizi yapmanıza çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

İzmir Sulama Sistemi
İzmir Sulama Sistemi

Maliyetlerin Azalması

Sulama sistemlerimizde, motorlu bisiklet ürünleri, dört tekerlekli araçlar ve diğer araçların çok daha az tercih edildiğini söylemek gerekir. Bunun nedeni bahçenizin bir ucundan diğerine gitmenize gerek kalmadan, hızlı ve kesintisiz bir sulama alanı sunmamızdan kaynaklanmaktadır. Tek seferlik yaptıracağınız bu hizmet, düzenli bakımların yaptırılmasıyla hayat boyu kullanılabilir duruma gelmektedir.