Bahçe sulama, peyzaj düzenleme, çevre düzenleme gibi pek çok işte sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Bu alandaki ihtiyaçlarınız için en nitelikli malzeme, uzman işçiler ve modern bir alt yapı sistemi geliştirerek sizlerin daha güzel bir çevrede yaşamasını sağlarız.

Bu çevre düzenleme işlerinin her birinde uygun bir planlama sonrasında farklı malzemeler ve farklı yapı seçenekleri değerlendirilir. Özellikle birçok farklı modern sistem sayesinde bahçe düzenlemesi yapmak ve sulamak çok daha kolay bir hal almıştır. Tüm bahçe işlerinde ve peyzaj düzenlemelerinde kullanılmak üzere geliştirdiğimiz şekilde özellikle İzmir otomatik sulama sistemleri konusunda önemli bir alandır.

Rainbird Marka Sulama Sistemleri
Rainbird Marka Sulama Sistemleri

Otomatik Sulama Sistemi

Bu sistem pek çok geniş bahçelerde ve üretim yapılan bahçede sulama kalitesi artırmak için sıkça tercih edilir. Bu sistem sayesinde bahçenizi sulamak istediğiniz tarih, saat ve zaman ayarlamaları sonrasında kolaylıkla sulayabilirsiniz. Bu sistemi bir proje olarak yürüterek kişiye özel bir tasarımla ortaya çıkarıyoruz.

Öncelikle bahçeniz özenle kontrol edilerek bu sistem için malzeme, ürünler ve sistemlerin türü belirlenir. Montaj ve kurulum sonrasında kalite kontrolü de test edilir. Kurulum sonrasında ortaya çıkan tüm sorunlarda da hizmet vererek sulama işlerinizde yardımcı oluyoruz.

İzmir Otomatik Sulama Sistemleri
İzmir Otomatik Sulama Sistemleri

Bitkiler Grubu

Bahçe ve peyzajınızı daha renkli hale getirmek, ağaçlandırmak ve yeşil bir görünüm elde etmek için bitkilerden yararlanırız.

Bu bitkiler arasında şunlar bulunur:

  • Ağaç ürünleri,
  • Çalı türleri,
  • Yer örtücü malzemeler,
  • Hazır rulo çim ürünleri,
  • Cüruf ürünü,
  • Doğal taş ürünler bu seçenekler arasında kendine yer bulur. Tüm düzenleme ve dekorasyon işlerinde bu malzemeler sizin zevk ve ilginize göre şekil alır. Böylece de kendinize has bir tarz oluşturmuş olursunuz.
İzmir Sulama Nasıl Yapılır?
İzmir Sulama Nasıl Yapılır?

Bahçe Bakımı

Bahçe bakımı tüm faktörleri değerlendirilerek yapılır. Bahçenizde bulunmasını istediğiniz bitkiler, sulama şartları, dekoratif dokunuşlarla bakımlar gerçekleştirilir. Bahçenizde otomatik sulama sistemleri kurularak bitkilerin sulama ihtiyaçları tam zamanında halledilmiş olur. Bu anlamda bahçe bakımında uzman personel desteğimiz ve gerekli ekipmanımızla sürekli bir destek ağımız vardır. Bu sayede tüm bahçe işleriniz kolayca halledilmiş olur.