Peyzaj firması olarak alanında uzman birçok meslek grubu başta olmak üzere mimar ve mühendislerimizle başarılı projelere imza atıyoruz. Proje tasarımı hazırlık aşamasında kullandığımız programlar arasında bulunan AutoCAD yazılımının yerel anlamda mevcut formatı olan İzmir peyzaj dwg çizimleri ile daha hızlı proje üretiyoruz. Tasarladığımız projelerin sunumunda ise mobil uygulama üzerinden inceleyebileceğiniz paylaşımlar yapıyoruz. Yeni nesil teknolojinin her faydasını sizlere sunuyoruz.

Peyzaj Tasarımında Kullanılan .dwg Formatının Avantajı Nedir?

Gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, zamandan tasarruf ediyoruz. İşlerimizi erken teslim etmek adına her çalışmamızda daha etkin çalışma yapmaya özen gösteriyoruz. Kullandığımız proje tasarım formatları arasında bulunan .dwg günümüzde tüm tasarım programlarının çalışmasını sağlayan yaygın bir formattır. Projeniz kısa sürede elinize ulaşıyor ve işlerinizi aksatmak zorunda kalmıyorsunuz.

İzmir Peyzaj Dwg
İzmir Peyzaj Dwg

Proje Tasarımı Neden Önemlidir?

Proje tasarımı sizlerin yapılacak uygulamayı önceden görebilmenizi sağlıyor. Yapılacak değişikliklere müdahale ederek, istediğiniz her detayı proje üzerinden değerlendirebiliyorsunuz. Sürprizlerle karşılaşmamak adına, yapılacak olan her işlemi proje başında biliyorsunuz.

Proje tasarımının faydaları;

  • Zamandan tasarruf
  • Proje üzerinde değişiklik yapabilme imkânı
  • Uygulama alanının düzenli olması
  • Kullanılacak malzemeler hakkında detaylı bilgi
  • Tüm süreçten bilgi sahibi olabilme

Proje tasarımı öncesi uygulama talep ettiğiniz alanı keşif yaparak, hizmet alanlarımızı sınırlandırıyoruz. İhtiyaçlarını dinleyerek, sizlere sunacağımız hizmetler hakkında istişare yapıyoruz. Proje tasarımında yer alan mimar, mühendis ve diğer çözüm ortaklarımızla yapılacak işlem hakkında fizibilite yapabiliyorsunuz.

Proje Tasarımı Konsept Çizimleri Nasıl Yapılır?

Proje tasarımında yapılan konsept çizimlerinde öncelikle alan tespiti yapılır. Tespitlerimiz doğrultusunda eksikler, olması gereken uygulamalar coğrafi yapıya uygun olarak belirlenir. Çevre düzenlemesinde ya da çeşitli saha çalışmalarında özel konsept tasarımları uzman ekibimiz tarafından oluşturulur. Onayınıza sunulan proje üzerinde ek hizmetler talep edebilir ya da bazı hizmetlerden vazgeçebilirsiniz.

İzmir Peyzaj Dwg Çizimleri
İzmir Peyzaj Dwg Çizimleri

Peyzaj Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Peyzaj uygulamasında elbette referans ya da önceki çalışmalar önemlidir. Biz bu konuda kendimize güveniyoruz ancak işinizi riske atmadığınızı göstermek adına size özel proje tasarımları yapıyoruz. Bu tasarımları ise hızlı bir şekilde sunmak adına .dwg formatı kullanıyoruz. Dilediğiniz yerden projenizi görüntülüyor ve işlerinize devam ederken yapmamızı istediğiniz çalışmaya onay veriyorsunuz.