Kolay, zahmetsiz uygulanabilir olması ve her alanda kullanılabilmesi sebebiyle en çok tercih edilen uygulamalardan biridir. Uygulama yapılmadan önce uygulanacak alanda bazı düzenlemeler yapılmalıdır. Bu süreçte İzmir rulo çim nasıl serilir sorusu akla gelmektedir. Çim uygulanacak alan öncelikle tırmık yardımıyla düz hale getirilmelidir. Ardından toprak sulanmalı ve silindir kullanılarak tesviye işlemi gerçekleştirilmelidir. Toprakta çukur alanlar ve su birikintileri bırakılmamalıdır. Uygulamanın gerçekleştirileceği alanın toprağı kumlu ve tınlı olmalıdır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra çim serilmeli ve çimin toprakla bütünleşmesi için tekrar bir sulama yapılmalıdır.

İzmir Konutlar İçin Rulo Çim
İzmir Konutlar İçin Rulo Çim

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamız uzman kadrosuyla peyzaj alanında hizmet vermektedir. Öncelikle İzmir rulo çim nasıl serilir sorusunu cevapladık sonrasında ise firma olarak ne tür hizmetler verdiğimizi açıklayalım.

Firmamızın hizmet verdiği peyzaj kategorileri ve bunun dışındaki hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

  • Bahçe Bakımı,
  • Peyzaj Tasarımı,
  • Sert Zemin Uygulamaları,
  • Yosun Duvarlar,
  • Çim Ekimi,
  • Otomatik Sulama,
  • Dikey Bahçe Uygulamaları,
  • Gabion İstinat Duvarı Uygulamaları.

Hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

İzmir Rulo Çim Nasıl Serilir?
İzmir Rulo Çim Nasıl Serilir?

Ürünlerimiz Nelerdir?

Ürünlerimizi iki kategoride değerlendirmek mümkündür. İlk ürün kategorimiz bitki ürünlerinden oluşmaktadır. Bitki ürünlerimiz arasında ağaçlar, çalılar, yer örtücüler, hazır rulo çim, cüruf ve doğal taşlar bulunmaktadır. Diğer ürünlerimiz ise; bahçe aydınlatma, bordür ve ayraçlar, çit paneller, çocuk oyun parkları, kamelya ve pergolalar, süs havuzları ve yürüme yollarında oluşmaktadır.

İzmir Rulo Çim Firması
İzmir Rulo Çim Firması

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

15 yılı aşkın süredir peyzaj alanında önemli çalışmalara ve projelere imza atan ekibe sahip bir firmayız. Peyzaj alanındaki güncel gelişmeleri sürekli takip ediyor ve kendimizi yeniliyoruz. Bizi arayarak kurumsal referanslarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Türkiye geneline hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyetini temel alarak profesyonel ekiple peyzaj alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Kimlere Hizmet Veriyoruz?

Firmamız konut sahipleri, ticari müşteriler, belediye ve özel kurumlara hizmet sunmaktadır. Zamanında iş ve ürün teslimi ile kaliteli işçiliği ön planda tutan firmamız müşterilerimizin peyzaj alanındaki tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Önceki çalışmalarımız ve mevcut ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.