İzmir ili içerisinde bahçe ve duvar dizaynına dair tüm imkanları sunan ve tecrübeli bir ekip ile beraber hizmet vermeye devam eden firmamız, Türkiye genelinde peyzaj ve mimarlık faaliyetlerine devam etmektedir. Sunduğumuz hizmetler arasında en çok rağbet gören kategorilerden biri olan İzmir stabilize şoklanmış bitkiler, birçok farklı avantajı da beraberinde sunabilmektedir.

İzmir Dikey Bahçe Malzemeleriİzmir Dikey Bahçe Malzemeleri
İzmir Dikey Bahçe Malzemeleri

Stabilize Şoklanmış Bitki Hizmetimiz Nedir?

Türkiye’nin her yerine sunduğumuz bir hizmet olan şoklanmış stabilize bitkiler, yüksek memnuniyet seviyesine ulaşan faaliyetlerimiz arasında yer almaktadır. Stabilize şoklanmış bitkiler, doğal yapılara sahip olan canlı bitkilerin içyapısına enjekte edilen bir takım kimyasal formüller sonucu, doğallığını koruyabilen ürünleri hedeflemektedir.

Bitkilerin içerisine enjekte edilerek tamamlanan işlem sonucu, bitkilerin içerisinde yer alan öz su, kimyasal maddeyi bitkinin her noktasına eşit miktarda dağıtmaktadır. Bunun sonucunda ise bitki doğallığını kaybetmeden şoklanarak, uzun vadeli dizayn ve kullanımda oldukça büyük avantajları beraberinde sağlamaktadır.

Tamamen ekolojik bir işlem olarak sunduğumuz stabilize şoklanmış bitki hizmeti, canlılığını koruyan bitkiler elde etmek ile birlikte; doğal bir görünüme sahip ve uzun süre bakım gerektirmeden doğallığını koruyabilen stabilize bitki türleri elde edebilmemizi sağlamaktadır.

Bitkilerin canlı organizmaları üzerinde yapılan bu işlem sonucu, doğal bir koruma hizmeti ile birlikte bitki sağlığına hiçbir zararı bulunmayan oldukça kullanışlı dekoratif ögeler elde edilebilmektedir.

İzmir Dikey Bahçe Sistemleri
İzmir Dikey Bahçe Sistemleri

Stabilize Şoklanmış Bitki Hizmetimiz Ne Gibi Avantajlar Sunar?

Her gün birçok kişinin tercih ettiği ve iç dış bahçe dizaynında oldukça büyük avantajlar sağlayan stabilize şoklanmış bitki hizmetimiz, dekor konusunda oldukça büyük bir özgürlüğü kullanıcılara sunabilmektedir.

Kullanımı sırasında verdiği birçok avantajı bulunan stabilize şoklanmış bitkilerin kullanıcıya sunduğu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Karanlık, nemli, soğuk gibi canlı bitkilerin yaşamasına elverişli olmayan ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen stabilize şoklanmış bitkiler, canlılık içeren görüntüsünü bu alanlarda da sürdürebilir.
  • Bitki ömrünün sunduğu süreye bağlı olarak, kullanım sırasında sulama, gübreleme gibi hiçbir bitki bakımına ihtiyaç duymaz.
  • Doğal bir görünüm sunabilmesi nedeni ile bitki hassasiyetini taşıyan şoklanmış bitkiler, oldukça kolay bir temizleme yöntemine de sahiptir.
  • Bitkilerin gece süresi boyunca salmış olduğu karbondioksit ve karbonmonoksit gibi hiçbir zararlı salınım gerçekleşmez.
  • Ürün yelpazesi en geniş olan hizmetlerimizden biridir.
  • Kök kısımlarına ihtiyaç duymayan bitkiler, kullanıcıya göre değişen farklı sığ ve ince alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bu gibi özellikler nedeni ile birçok kişinin danıştığı bir hizmetimiz olan şoklanmış stabilize bitkiler, farklı amaçlar ile farklı dekoratif alanlara kolaylıkla uygulanabilmektedir.

İzmir Stabilize Şoklanmış Bitki
İzmir Stabilize Şoklanmış Bitki

Neden Stabilize Şoklanmış Bitki Hizmetimizi Tercih Etmelisiniz?

Farklı dekoratif kaygılara oldukça özgür bir seçim olanağı sunan stabilize dekoratif bitkiler, kullanım amaçlarına göre değişen alanlarda hizmet verebilmektedir. Bu özelliği nedeni ile birçok mimari yapıda ve restorasyon çalışmalarında tercih edilen şoklanmış bitki hizmetimiz, otantik bir görünüm isteyen kişiler tarafından oldukça farklı alanlar için tercih edilebilmektedir.

Tecrübeli bir sunum ekibi ile birlikte çalışan firmamızın sunduğu stabilize şoklanmış bitki hizmetini;

  • Yaptığı dekorasyonlarda otantik bir dekor kaygısı çeken,
  • Doğal bir görünüme sahip iç veya dış dizayn elde etmek isteyen,
  • Şoklanmış bitkiler sayesinde bakım gerektirmeyen bitkilere ulaşmak isteyen,
  • Ofis, ev, bahçe, dikey bahçe, sunum alanı gibi onlarca farklı alanda yer vermeye çalışan, birçok kişi kolaylıkla stabilize şok bitki hizmetimizi tercih ederek kısa sürede en zahmetsiz dekorasyon sonuçlarına ulaşabilmektedir.

Aynı zamanda özel dizayn dekorasyonları için de sık sık tercih edilen stabilize bitkiler, birçok alana kolaylıkla uygulanarak otantik bir görünüme kavuşturulabilmektedir.

İzmir Stabilize Şoklanmış Bitki
İzmir Stabilize Şoklanmış Bitki

Stabilize Şoklanmış Bitkiler ve Özel Tasarımlar

Sıradan dizaynların yanı sıra kişiye özel tasarımlarda da sıkça yer verilen stabilize şoklanmış bitki hizmetimiz, birçok farklı özel tasarım ürününde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Şoklanmış bitkilerin uygulanabileceği özel tasarımlar arasında; stabilize bitki panoları, stabilize şoklanmış bitki dekoratif panelleri, otel veya farklı iş yerleri için yer kaplamaları, ev veya ofis duvarları, reklam panoları, reklam stratejileri gibi birçok farklı özel tasarım çeşidi bulunmaktadır.

Tamamen kişinin kendi zevkine göre dizayn edebileceği stabilize şoklanmış bitki hizmetimiz, kullanım amacınıza göre şekillenerek birçok farklı dizayn modülüne uygun hale getirilebilmektedir. Aynı zamanda ev kullanımları sırasında kırdığı soğuk hava akımı nedeni ile de sıkça tercih edilen bitkiler, hiçbir bakıma ihtiyaç duymamaktadır.

Şoklanmış Bitki ve Peyzaj Çalışmaları İçin Doğru Adres

Bahçe ve genel dekorasyon konusunda sunduğumuz peyzaj hizmetleri ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren firmamız, şoklanmış stabilize bitki, dikey bahçe tasarımları, sert zemin uygulamaları, otomatik sulama sistemleri gibi aklınıza gelen her peyzaj işlemlerinde siz kullanıcılarımıza destek olarak uzman ekip kadrosu ile birlikte faaliyetlerini sunmaktadır.

Her gün binlerce kişiye sunduğumuz hizmet sonucu giderek popülerleşen ve binlerce kişi tarafından tercih edilen işlemlerimizi, dilerseniz internet sitemiz üzerinden doyasıya inceleyebilir veya iletişim adreslerimizden bize ulaşarak sormak istediğiniz her türlü soruyu ve merak ettiklerinizi peyzaj çalışması için sunduğumuz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.