Süs havuzları hem müstakil hem de site bahçelerinde ve kamusal alanlarda şık görünümüyle en fazla tercih edilen havuz türlerinden birisidir. Süs havuzlarında fiyatlar havuzun boyutlarına, tasarımına ve havuz imalatında kullanılan malzemeye göre değişmektedir. İzmir süs havuzu fiyatları da havuzların ebadına ve malzemesine göre değişmektedir. Süs havuzları kolay kurulumu ve şık tasarımlarıyla birçok alanda kullanıma uygundur. Her bahçeye ve her bütçeye uygun profesyonel tasarıma sahip süs havuzu bulmak mümkündür.

Süs Havuzu Çeşitleri

Süs havuzları yapım şekline ve kurulum şekline göre çeşitlere ayrılmaktadır. İzmir Peyzaj her tür süs havuzu çeşidini bulabileceğiniz özgün bir tasarıma sahiptir. Başlıca süs havuzu çeşitleri şöyledir;

  • Şelale süs havuzu,
  • Yapay gölet süs havuzu,
  • Işıklı süs havuzu,
  • Fıskiyeli süs havuzu,

Her bahçeye uygun tasarımlarla süs havuzları kuran İzmir Peyzaj en şık bahçelerin kurulmasını sağlıyor. Her bir projesi için yetkili bir profesyonel tasarımcı görevlendiren İzmir Peyzaj sadece İzmir değil çevre illerinde ve Türkiye genelinde profesyonel süs havuzları kurulumu yapıyor.

Süs Havuzu Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Süs havuzu seçiminde profesyonel bir ekip ile çalışmak önemlidir. İzmir Peyzaj müşterilerinin taleplerine ve önceliklerine göre tasarımlar yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sağlıyor.

Süs havuzu projelerinde proje sorumluları belirleyerek tamamen yapılacak projeye odaklı bir çalışmanın gerçekleşmesini sağlıyor. Süs havuzu seçiminde en kaliteli malzemelerin kullanılması havuzun ömrünü uzatmaktadır. Süs havuzu kurulumunun profesyonel olarak tespit edilmesi ve projelendirilmesi önemlidir.

Süs Havuzu Kullanım Alanları

Süs havuzları açık ve kapalı alanlarda kullanıma uygundur. İzmir Peyzaj park ve bahçe gibi açık alanlar ile salon, balkon ve teras gibi kapalı alanlara uygun boyutlarda süs havuzları kurulumu yapıyor. Özel talepler doğrultusunda tasarımlar yaparak taş örme havuzlar inşa edebiliyor.

Süs havuzu kurulumu yapılmak istenilen noktalarda görsel tasarımlar ve projeler hazırlanarak zevkinize en uygun seçenekler sunuluyor. Süs havuzu kurulumlarında en kaliteli malzemeler kullanılarak her türlü hava koşuluna dayanıklı havuzlar kuruluyor. İzmir Peyzaj süs havuzlarında müşterilerine en uygun fiyat garantisini de sağlıyor.