Şunu belirtmek gerekiyor ki İzmir süs havuzu yapımı deyince, firmamız seçkin firmalardandır. En şık ve dayanıklı havuzlar sizler için tasarlanır pratiğe dökülür. Bu da son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz ile mümkün olur. Süs havuzları genellikle, hem görsel bir zevk hem de şıklığı temsil ederler.

Çoğu kez iyi bir mimari tasarım ile o güzel görünüme kavuşurlar. Üstelik bu mimari destek ile havuzlardaki sular değişik formlara ve biçimlere girerler. Süs havuzlarının birçok çeşidi bulunuyor. Bunlar farklı mecralarda ihtiyaca uygun şekilde tasarlanıyorlar. Zaten şu an dünyada, bu tür havuzların kullanımı oldukça yaygındır. Resmi kurumlardan eğlence sektörüne kadar birçok alanda bu havuzlar tercih ediliyor.

İzmir Süs Havuzu Yapımı
İzmir Süs Havuzu Yapımı

Süs Havuzu Nedir?

Süs havuzları aslen; sudaki ses ve imajı ışık ile birleştirme sanatıdır. Tam olarak bir mimarik eserdir denilebilir. Bu sanat eserleri, genel anlamda hareketli su efektleri ile dolu olurlar.

Fıskiye, şelale ve su perdesi sistemlerinden bazıları havuzun içine yerleştirilerek efekt yapılır. Firmamız belirtilen efektler ve fazlasını sizlere üstün kalite ile sunuyor. Bunun için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Süs Havuzunun Modelleri Nelerdir?

Her geçen gün gelişmekle beraber, süs havuzlarının modelleri oldukça fazladır. Modeller hazır olarak tasarlandığı gibi özel isteğe göre de tasarlanıyor. Aşağıdaki modellere bakarak havuzlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Süs havuzunun modelleri şunlardır;

  • Yapay Şelale
  • Doğal Şelale
  • Su Perdesi
  • Fıskiyeli
  • Fiberglass

İster özel istekleriniz ister de sizlere sunduğumuz hazır modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve şık malzemelerimiz havuzunuzu daha nitelikli yapacaktır. Ayrıca sizlere uzman personellerimizin en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz.

Süs Havuzunun Hangi Avantajları Vardır?

Belli bir mekanda, bu havuzların çok fazla artışı ve avantajı bulunuyor. Daha öncede belirtildiği gibi bu havuzları hazır veya özel yapım olarak kullanabilirsiniz. Genel anlamda birçok birey hazır modelleri tercih ediyor. Çünkü uğraşılacak bir şey bulunmuyor.

Süs havuzunun avantajları şunlardır;

  • İsteğe göre aksesuar takılabiliyor.
  • Kurulumu aşaması basittir.
  • Çeşitli modelleri bulunur.
  • Değişik boyut ve şekilde olurlar.
  • Renk seçenekleri mevcuttur.

Elbette ki kendi isteğinize göre, kombinleri sizler de belirleyebilirsiniz. Seçim tamamen sizlere aittir. Sitemizden uygun seçimleri yaparak hemen ürün temin edebilirsiniz.

Süs Havuzu Aydınlatma Sistemi Nasıl Olmalıdır?

Süs havuzlarında aydınlatma sistemi, havuzun kalbidir denilebilir. Birçok model havuzda aydınlatma olmazsa olmazdır. Aydınlatma sisteminin doğa şartlarına dayanıklı olması çok önemlidir. Bunun yanında elbette ki az elektrik harcaması gerekir. Ayrıca normal olarak suya karşı maksimum dayanıklılık sağlaması gerekiyor.