İnsanların pek çok bir kısmı şehirlerin karmaşık yapısı ve apartman tarzından sıkılarak toprakla uğraşmaya, bahçe işlerine, peyzaj işine ve tarımsal üretim alanına yönelmiştir. Bu durum da pek çok açıdan çeşitli ihtiyaç alanları ortaya koymuştur. Bu ihtiyaç için birçok bahçe ürünü, bahçe sistemleri ve dekoratif ürün grupları ortaya çıkmıştır. Bu ürünlerde kaliteli malzeme yapımız, uzman personelimiz ve modern alt yapımız ile büyük bir işin içerisinde bulunuyoruz. Özellikle İzmir toprak serimi işindeki büyük ihtiyacı karşılamak için farklı ürünler ve sistemler bulmanın hareketi içerisine girdik. Özellikle bahçe işlerinde kaliteli hizmet sunmak için pek çok yeni sistem geliştirdik. Bu sistemler sayesinde daha nitelikli bir hizmet ağına sahibiz.

İzmir Toprak Serimi
İzmir Toprak Serimi

Toprak Serim İşi

Toprak serim işi pek çok farklı amaçlarla kullanılır. Bunlar arasında bahçeyi düzenleme, üretim için uygun hale getirme ya da düzeltme işlemleri için sıkça tercih edilir. Üretim için yapılan toprak serim işlerinde toprağın cinsi ve üretim için uygunluğu önemli bir konudur. Toprak uygun olduğu zaman daha nitelikli bir üretim gerçekleşmiş olur. Bu sebeple de toprak seçimi müşteri tercihleri, amacı ve ilgisine göre değişir. Bu seçim sonrasında uzman ekibimiz kaliteli malzemeye ulaşır. Modern araçlarımız sayesinde toprak nitelikli bir şekilde serilir ve kullanıma uygun hale gelir.

İzmir Toprak Serimi
İzmir Toprak Serimi

Sulama Sistemleri

Birçok alanda müşterilerimize destek olmak için yeni sistemler geliştirdik. Bu sistemler arasında yer alan otomatik sulama sistemleri sayesinde daha nitelikli ve daha uygun sulama işlemleri yapılıyor. Otomatik sulama sistemi ile sulama zamanı, sıklığı ve periyodu gibi özellikleri ayarlarsınız. Böylelikle de sulama işleri otomatik olarak gerçekleşir. Bu sistem sayesinde insan gücüne ihtiyaç duymadan ve uygun su kullanımı ile tasarruf da etmiş olursunuz.

İzmir Otomatik Sulama Projelendirme
İzmir Otomatik Sulama Projelendirme

Bazı Önemli Hizmetler

Bu alanda pek çok konuda hizmet veriyoruz. Bu hizmetlerimizde kalite ve müşteri memnuniyetini de öne çıkarırız.

Bu hizmetlerden bazıları:

  • Otomatik Sulama sistemi,
  • Bahçe bakım işleri,
  • Peyzaj tasarım işleri,
  • Hazır rulo çim üretimi gibi hizmet alanlarıdır. Bu alanlar dışında pek çok hizmet ve sistem sunarız.