Yer örtücüler birçok alanda uygulanarak zeminin daha güzel görünmesini sağlayan ürünlerdir. Bahçelerde, parklarda ve diğer açık yaşam alanlarında kullanılan yer örtücüler yeşil alanların, yürüyüş ve dinlenme alanlarının birbirinden ayrılarak daha şık bir görünümde olmasını sağlamaktadır. İzmir yer örtücü fiyatları belirlenirken de yer örtücü uygulanacak alan ve kullanılacak malzemeler dikkate alınmaktadır. Yer örtücü olarak tek malzeme mi yoksa karma bir proje mi olacağı da fiyatların belirlenmesinde önemli hususlardır. İzmir Peyzaj olarak müşterilerimize bu hususlarda en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

Yer Örtücüler Nedir?

Bütün yaşam alanlarında ve kamusal alanlarda yer örtücüler kullanılarak düzenli ve şık görünümlü yerler oluşturulmaktadır. Yer örtücüler sade bir toprak görünümünün ortadan kaldırılarak daha ferah bir görünüm kazanmasını sağlayan ürünlerdir. İzmir Peyzaj yer örtücüleri arasında;

  • Otsu bitkiler,
  • Çalı grupları,
  • Ağaçlar,
  • Sarmaşık bitkiler,
  • Çiçekler,

Yer örtücülerin kullanıldığı alanlarda özel projeler tasarlayarak yürüyüş yolları, kamelya ve pergola gibi dinlenme alanları tasarımlarımız da bulunmaktadır.

Yer Örtücüler Nerede Kullanılır?

Yer örtücüler düz bir toprak görünümünden kurtulmak istenilen her alanda başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Özel konutların bahçelerinde, parklarda, site bahçelerinde ve kamusal alanlarda bulunan peyzaj çalışmalarında yer örtücüler kolay bir şekilde uygulanarak şık bir görünüm elde edilmektedir.

İzmir Peyzaj olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz zengin yer örtücü çeşitlerimizle en uygun koşullarda yaşam alanlarınıza yeni renkler katmayı hedefliyoruz.

İzmir Peyzaj Hizmetleri

İzmir Peyzaj hizmetleri İzmir merkez ve ilçeleriyle birlikte Aydın, Manisa, Denizli ve Bursa gibi birçok ilde kaliteli çalışmalarıyla bir marka haline gelmiştir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz özel avantajlarla Türkiye’nin her noktasında peyzaj projelerimiz bulunmaktadır.

İzmir Peyzaj olarak her bir projemize deneyimli bir proje sorumlusu görevlendirerek müşterilerimizin tüm taleplerinin en uygun şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyoruz.

Hizmetlerimizde önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak üzerine odaklıyoruz. Bu kapsam müşterilerimize en uygun fiyat garantisini sunarken en kaliteli malzemeleri kullanarak profesyonel bir işçilikle yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. İzmir Peyzaj hizmetlerimiz arasında çit paneller, ağaçlandırma, çimlendirme, bahçe bakımı, bahçe aydınlatma ve süs havuzları gibi birçok hizmetlerimiz yer almaktadır.