Bahçe zeminlerini kapatmak ve çok daha güzel bir görünüm ile beraber, çok daha sağlam bir zemin elde etmek için kullanılan yer örtücüleri farklı çeşitlerde olabilmektedir. Firmamız bünyesinde de sunulan İzmir yer örtücü türleri çeşitleri, müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine göre şekillenmekle beraber, kullanılacağı alanın kullanım miktarına, maruz kalacağı hava şartlarına ve çeşitli etkenlere göre de değişiklik gösterebilmektedir.

Genellikle bir bütünlük içerisinde olması istenen ve belirli bir bölgeyi ön plana çıkarmak amacıyla tercih edilen yer örtücüler, bu sayede oldukça geniş bir alanda kullanılabilmektedir. Uygulanacak olan yer örtücü çeşidi, zemin ile beraber bir bütünlük içerisinde olacağından çok daha güzel ve estetik bir görünüm sağlar. Bu yüzden yer örtücüler birçok bahçe sahibi tarafından tercih edilmekte ve çeşitli şekillerde uygulanmaktadır.

İzmir Yer Örtücü Türleri Çeşitleri
İzmir Yer Örtücü Türleri Çeşitleri

Yer Örtücü Bitkiler

3 ile 30 cm arasında büyüme gösterebilen ve yoğun yaprak oluşumları ile belirli bir bölgeyi öne çıkarabilen yer örtücü bitkiler, çeşitli şekillerde ve ebatlarda olabilmektedir. Bu bitkiler genellikle dekorasyon amaçlı kullanılsalar da, asıl amaçları topraktaki fazla suyu emmek ve erozyon tehlikesini minimize etmektir. Bu yüzden de genellikle dik yerlerde ve bol sulak alanlarda tercih edilirler.

Diğer Peyzaj Uygulamaları

Sizin de firmamız ile iletişime geçerek alabileceğiniz hizmetlerden olan yer örtücü uygulamaları dışında, birçok farklı hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerin başında bahçe düzenlemesi, dekorasyonu, yapılandırılması ve çimlendirilmesi gibi hizmetler gelmektedir. Ayrıca bu uygulamaların yanı sıra duvar uygulamaları, ağaç ekim işlemleri ve bahçe bakım hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Firmamızın Sağladığı Hizmet Avantajları

Uzun yıllardır sektörde hizmet veren ve birçok bahçe sahibi tarafından tercih olunan firmamız, müşterilerine birçok avantaj sunmakta ve her geçen gün sunduğu avantajları çeşitlendirmektedir.

Firmamızın sunduğu avantajlardan birkaçı ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Kaliteli ve güvenilir işçilik,
  • Uygun fiyatlar,
  • Hızlı projelendirme ve uygulama,
  • Hızlı teslimat ve montaj.

Bu gibi avantajları bulunan firmamızdan, İnternet sitemiz aracılığı ile hizmet alabilirsiniz. Ayrıca aynı site üzerinden hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Nasıl Hizmet Alırsınız?

Eğer sizde bizden yer örtücü uygulamaları ile ilgili ve ya diğer uygulamalar ile ilgili hizmet almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken firmamızın İnternet sitesini ziyaret etmek ve bizimle iletişime geçmek için sitede yer alan iletişim numaralarını kullanmak.

Susuzluğa dayanıklı yer örtücü bitkiler,Yer Örtücü Bitkiler