Hazır Çim ile İzmir mülkünüze anında bir hayat verin

Hazır Çim, hidro-tohumlama veya çim üzerine spreyden daha pahalı bir seçimdir, ancak anında sonuç verir ve en başından itibaren harika görünür.

İzmir Peyzaj uzmanları, zemini nasıl hazırlayacağınızı ve en iyi sonuçlar için anında çiminizi nasıl döşeyeceğinizi biliyorlar, o zaman neden kendinizi hazır çim biçmeyi, yatmayı ve yatmaya çalışmanın zahmetinden kurtarmıyorsunuz?

Fiyat teklifi almak veya hidro-tohumlama ve kapsamlı İzmir çapında çim bakım servisimiz de dahil olmak üzere diğer çim seçeneklerimizi tartışmak için bizimle iletişime geçin.

Neden İzmir bahçeniz için Hazır Çimen’i seçmelisiniz?

Hazır rulo çim daha pahalı olsa da, bahçeniz için anında çim seçmenin birçok faydası vardır:

Çimlerinizden uzak durmanıza gerek yok – anlık çim ile, çimenlerden uzak durmak için çocuklara bağırmak kadar kısa sürede döşenir hemen hemen çimlerin üzerinde yürüyebilirsiniz.

Tohum kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok – çim tohumu kullanıyorsanız, çimlenirken rüzgardan, yağmurdan ve kuşlardan korumanız gerekir – Ready Lawn’ın bu sorunları yoktur.

 

Hazır rulo Çim türleri

  1. Bermuda hazır rulo çim
  2. Ara ekimli bermuda hazır rulo çim
  3. Paspalyum hazır rulo çim
  4. Dört mevsim hazır rulo çim

Döşeme hassasiyeti – anında çim, tam gereksinimlerinize uyacak şekilde kesilebilir ve doğru görünüyorsa hemen görebilirsiniz.

Daha geniş büyüyen seçenekler – tohum genellikle sadece belirli zamanlarda ekilebilir, ancak daha uzun bir mevsimde anında çim döşeme yapılabilir.

Düzgün kapsama alanı – Hazır çim, tohumlarınızın alanı iyi ve eşit bir şekilde örtüp örtmediği konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Doğal bir alternatif için çim yünü battaniyelerini seçin

Çim tohumu yün battaniyeleri, roll-on anında çime doğal bir alternatiftir.

Yün battaniyeler, yabani otlara dayanıklı bir bariyer ve yavaş bir besin salımı ile büyük bir büyüyen yüzey sunar. Battaniyeler, çim tohumu seçiminizle ekilir ve iyi hazırlanmış bir yüzeye serilir.

Yün% 100 biyolojik olarak parçalanabilir ve çimlerinizi beslemek için zengin ve devam eden besinler sağlamak için doğal koyun gübresi içerir. Mükemmel, doğal, Hazır rulo çim alternatifidir.

Anında çimlerinizi Hazır rulo Çim izmir yardımıyla sağlayın

Hazır rulo çim, çim ihtiyaçlarınız için kolay ve anında bir seçenek olsa da, bunu kendiniz yapmaya çalışmak yerine bir profesyonel tarafından yatırılmaya devam ediyor.

Hazır rulo Çim izmir ekip, Hazır Çimen’i veya hidro-tohum çim gibi başka bir seçeneği tercih ederseniz mükemmel çim döşeme konusunda uzmanlaşmıştır. Çimen çim dışında hiçbir şeye odaklanmaz – ekibimiz ağaç dikmez veya avluya yerleştirmez, sadece çim ve çim tohumu bırakırız ve iyi yaparız.

Ekibimiz, çiminizin yıllar boyunca gür ve yeşil görünmesini sağlamak için profesyonel çim bakım hizmetleri de yapabilir.

İzmir’deki evinizde bermuda, dört mevsim, ara ekimli bermuda ve paspalyum hazır rulo çimen için fiyat teklifi almak için bugün bize ulaşın.

 

Hazır çim nasıl serilir aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.