Bahçe bakımı, sulama sistemleri ve peyzaj düzenlemesi gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi yürütürken üstün müşteri memnuniyeti, kaliteli içerikler ve ürün çeşitliliği gibi faktörlere dikkat ediyoruz. Bu çeşitlilik içinde özellikle İzmir ağaç satış alanında önemli bir yer olmuştur. Bu alanda ürettiğimiz bitkiler olmak üzere sunduğumuz pek çok sistemde en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.

En kaliteli bitki toprağı, en nitelikli tohumlar, en güçlü bitki türü gibi pek çok faktöre dikkat ederiz. Bununla birlikte geliştirdiğimiz pek çok yeni sistemde modern alt yapıyı kullanırız. Bu sayede de en nitelikli ürün grupları ortaya çıkmış olur.

Verdiğimiz hizmet alanları arasında şunlar vardır:

  • Peyzaj tasarım işleri,
  • Bahçe bakımı,
  • Otomatik sulama işleri,
  • Dikey bahçe tasarımı,
  • Çim ekimi ve üretimi,
  • Sert zemin uygulama yapıları,
  • Yosun duvar tasarımı bu hizmetlerden sadece birkaç ana başlığıdır.

Ağaç Satış İşlemleri

Bahçelerde kullanmak, siteleri şekillendirmek ve yeşillendirmek, peyzaj düzenlemesi yapmak gibi pek çok amaçla ağaç satış işlemleri yapılıyor. Ağaç satışlarında süs için kullanılan dekoratif ağaç türleri, büyük ağaçlar, meyve ağaçları ve çiçekli ağaçlar gibi pek çok tercih sunulur. Ağaç türlerimizi nitelikli bir bakım ile yetiştirerek hizmetinize sunarız.

İzmir Ağaç Satışı
İzmir Ağaç Satışı

Bahçe Bakımı

Bahçe bakımında pek çok faktöre dikkat edilmelidir. Bu faktörlerin başında nitelikli sulama, kaliteli budama, dekoratif malzemeleri uygun şekilde kullanma, yer örtücülerden yararlanma gibi faktörlerdir. Bu faktörlere dikkat ederek bahçe bakımları uzman personelimiz sayesinde gerçekleştirilir. Bahçe bakımında özellikle otomatik sulama sistemleri tercih etmek mantıklı bir yol olabilir. Bu tercih ile bahçede yer alan ağaç türleri, çalılar ve bitkiler zamanında ve uygun aralıklarla sulanmış olur. Otomatik sulama sistemleri sayesinde bahçe bakımında büyük bir ilerleme kaydetmiş olursunuz.

Peyzaj Tasarımı

Peyzaj tasarımında müşterinin ilgi ve zevkleri önemli bir konudur. Müşterinin tercih edeceği bitkiler, ürünler ve dekoratif ayrıntılarla peyzajda orijinal bir tasarım sağlanmış olur. Peyzaj tasarımında doğal taşlar, rulo çimler, çalılar, aydınlatma araçları, çit paneller ve yürüme yolları gibi farklı hizmetler sunuluyor.