Çevrenin düzenli ve bakımlı olması hayata daha pozitif bakmamıza katkı sağladığı gibi bölgenin değerinin de yükselmesine neden oluyor. Şahıs olarak çevre düzenleme de oturulan apartmanın bahçesinden başlıyor. İzmir bahçe sulama konusunda hassasiyet gerektiren yerlerin başında bulunuyor. İklimin sıcak olması, tatlı su kaynaklarının giderek dünyada olduğu gibi ülkemizde de tükeniyor olması bahçe sulama konusunda daha tasarruflu fakat aynı zamanda daha verimli yöntemlerin uygulanmasını gerektiriyor.

İzmir Bahçe Sulama
İzmir Bahçe Sulama

Bahçe Sulama Nasıl Yapılmalıdır?

Özellikle sıcak iklimlerde sulamayı yanlış yapmak hiç yapmamaktan daha zararlı olabiliyor. Sulamada doğru ölçüyü kullanmadan belki de daha önemlisinin doğru zamanı kullanmak olduğu dikkate alındığında düzgün bir sulama sistemi ve uygun düzenlemeyi yapmak gerekiyor. Özellikle gün ışığının etkili olduğu saatlerde sulama yapıldığında; yapraklar üzerinde tutunan damlalar mercek vazifesi görüyor ve çimlere zarar veriyor. Gece bu işin yapılması ise ilave iş gücü gerektirebiliyor. Doğru zamanda yeterli sürede bahçe sulaması için otomatik sulama sistemini İzmir peyzaj olarak sizin için planlıyor ve kurarak teslim ediyoruz.

İzmir Bahçe Sulama
İzmir Bahçe Sulama

Peyzaj Uzmanlık Gerektirir

İkamet edilen veya çalışılan bölgenin konumu ve mesken dışındaki binaların işlevi nasıl bir peyzaj düzenlemesi yapılacağını belirlemede etkili oluyor. Ayrıca bölgenin iklim şartları dikkate alınmadan yapılacak her türlü düzenlemenin beyhude olacağından şüphe duyulmamalıdır. Tüm faktörler dikkate alınarak yapılan bir peyzaj çalışması hem kalıcı hem de estetik açısından sonsuz zevk veriyor. Estetik ve kalıcı eserler bırakmak için mesleki bilgisi tam, estetik duygusu yüksek ve tecrübeli uzman personel ile görev bekliyoruz.

İzmir Damla Sulama
İzmir Damla Sulama

Tüm Bahçe İhtiyaçlarınızda Yanınızdayız

İzmir’de peyzaj konusunda söz sahibi olan firmamız;

  • Peyzaj tasarım,
  • Otomatik sulama,
  • Bahçe bakımı,
  • Yosun duvar,
  • Gabion duvar,
  • Dikey bahçe,
  • Çim ekimi,
  • Sert zemin uygulamaları ile Aydın, Manisa ve Denizli’de de sizlere hizmet sunmaktan onur duyuyor.

Her çalışmamız için başarının referansı olarak karşınıza çıkıyor.

Bahçe planlaması
dijital tablette bahçe planlanması

Sadece Yapmıyoruz, Üretiyoruz da

Firmamız faaliyetlerini, peyzajın tasarım ve uygulamalarıyla sınırlı tutmuyor. Peyzaj için gerekli tüm malzemelerin üretimi, üretilmeyen malzemelerinde üreticiden doğrudan temin edilerek sizlere sunulmasında da iddiasını sürdürüyor. Ağaç çeşitleri, rulo çim, doğal taşlar, çocuk oyun parkları, bordürler, bahçe aydınlatma malzemeleri, süs havuzları, çit paneller ve yürüyüş yollarını peyzaj hizmetinin bir parçası olarak beğeninize sunuyoruz.