Sanayi ve turizm bakımından gelişmiş olan İzmir bahçe düzenlemeleri yapılan alanlarıyla da şehir merkezinde bol yeşillikli bir görünüme sahiptir. İzmir’de bulunan siteler, müstakil villa ve evlerin bahçelerinde geniş yeşil alanlar yanında birçok ağaç çeşidi de bulunuyor. Şehirlerin betonlarla kaplandığı dönemlerde yeşili görmek için ormanlık alanlara gitmeye gerek kalmayan İzmir’de İzmir Peyzaj olarak yeşili yaşam alanlarına taşıyoruz. Müstakil bahçelerde ve site bahçelerinde vermiş olduğumuz peyzaj hizmetleriyle hem gözlere hem de sağlığa hitap eden düzenlemeler yapıyoruz.

Peyzaj Yapılan Alanlar

İzmir Peyzaj olarak birçok alanda peyzaj çalışmaları yaparak yaşanabilir ortamları hayata geçiriyoruz. Peyzaj yaptığımız alanlar ve düzenlemelerden bazıları şöyledir;

  • Bahçe bakımı,
  • Sulama sistemleri,
  • Ağaçlandırma,
  • Çimlendirme,
  • Çiçek dikimi,
  • Sert zemin uygulamaları,
  • Yosun ve Gabion duvar

İzmir Peyzaj olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve daha güzel alanlar oluşturmak için anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Peyzaj yaptırmak istiyorum nereden başlamalıyım?
Peyzaj yaptırmak istiyorum nereden başlamalıyım?

Peyzaj Hizmetlerimiz

İzmir Peyzaj hizmetleriyle bahçe bakımı, ağaç budama ve şekillendirme ile talebe göre bahçe düzenlemeleri yapıyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetler sadece İzmir merkezinde değil İzmir’in ilçeleri, Manisa, Denizli ve Aydın’a kadar uzanan bir hizmet ağımız bulunmaktadır.

İzmir Peyzaj olarak sadece İzmir’de değil ülke geneline bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını hedefleyerek en kaliteli ürünlerle ve en uygun koşullarda peyzaj hizmetleri veriyoruz.

İzmir Peyzaj Ürünleri

İzmir Peyzaj olarak müşterilerimizin en güzel yaşam alanlarına sahip olmalarını amaçlıyoruz. Bahçelerin şık bir görünüm kazanması için çeşitli ağaçlar, çalılar, yer örtücüler, hazır rulo çimler, cüruf, doğal taşlar, bahçe aydınlatma sistemleri, bordür ve ayraçlar, çit paneller, çocuk oyun parkları, kamelya ve pergola, süs havuzları ve yürüme yolları oluşturacak ürünlerimiz bulunuyor.

Müşterilerimizin ister büyük isterse küçük olsun her türlü bahçe düzenlemesi yaparak yeni ve yaşanabilir alanlar oluşturuyoruz. Profesyonel bahçıvan ekiplerimiz ve bahçe düzenlemesinde yer alan deneyimli ustalarımızla bahçelerinize sihirli bir dokunuş yapıyoruz.

Peyzaj Tasarım

Peyzaj tasarımı bir peyzaj çalışmasının ilk aşamasıdır. Peyzaj tasarımında planlama, proje koordinasyonu, maliyet belirleme ve krokilendirme çalışmaları yapılmaktadır. İzmir Peyzaj olarak her bir peyzaj işi için profesyonel proje yöneticisi belirleyerek müşterilerimizin taleplerine en uygun sonuçların ortaya çıkartılmasını sağlıyoruz. Profesyonel proje yöneticilerimiz her türlü sorununuzda en doğru çözüm önerileriyle mükemmel yaşam alanlarına kavuşmanız için hizmet vermektedir.

Peyzaj çalışmalarında en önemli husus çalışmanın temeli olan peyzaj tasarımıdır. Peyzaj tasarım hizmetlerimizi kamu kurumları, siteler, yeni inşaat alanları ve özel konutlar gibi birçok alanda veriyoruz. Peyzaj hizmetlerimiz anahtar teslim olarak veya mevcut alanların bakımı şeklinde verilebilmektedir. İzmir Peyzaj olarak büyük bir alan düzenlemesi de olsa bir tane ağaç dikimi de olsa aynı özeni göstererek en kaliteli hizmetin verilmesini sağlıyoruz.

İzmir Peyzaj Tasarım
İzmir Peyzaj Tasarım

Bahçe Bakım Hizmetlerimiz

Konut ve iş yerlerinde insanların nefes alabildiği en değerli alanlar bahçelerdir. Bir bahçenin bakımlı olması ise insanların ruhuna ve göz zevkine hitap etmesini sağlamaktadır. İzmir Peyzaj hizmetlerimizde yerlerin çimlendirilmesi, çeşitli ağaçların dikilmesi, mevcut ağaçların bakımlarının yapılması, yürüyüş yolları düzenlemesi, oturma alanları oluşturma, çiçeklendirme ve sulama sistemleri döşenmesi gibi çalışmalarımız bulunmaktadır. Kamu binalarının bahçeleri (Hastane, Okul, Sağlık ocağı, işyerleri) çalışan ve ziyaretçilerin sıklıkla kullandığı alanlardır.

Bu alanlarda yaptığımız peyzaj çalışmalarıyla insanların huzurlu bir şekilde dinlenebileceği oturma ve dinlenme alanları oluşturuyoruz. İzmir Peyzaj olarak tüm bahçe bakım ve düzenleme hizmetlerimizi en uygun koşullarda müşterilerimize sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Otomatik Sulama Sistemleri

Yeşil alanların korunması büyük ölçüde yeterli sulamanın yapılmasına bağlıdır. Özellikle yaz aylarında çim, çiçek ve gül gibi bitkilerin düzenli bir şekilde sulanması ömürlerini uzatmaktadır. Bahçelerin her zaman düzenli bir şekilde sulanması için en pratik yöntem otomatik sulama sistemlerinin oluşturulmasıdır.

Otomatik sulama sistemleri toprak altından çekilen hatlardan yapılarak etrafta hortumlardan oluşan görüntü kirliliğinin de önüne geçmektedir. Otomatik sulama sistemleri küçük bitkiler yanında büyük ağaçlar için de ideal bir sulama yapılmasını sağlamaktadır.

Otomatik sulama sistemi kurulacak alan için yapılan projelendirme çalışmalarında su çıkış noktaları özel ölçümler yapılarak belirlenir ve bahçe içerisinde su değmeyen hiçbir noktanın kalmadığından emin olunmaktadır. Otomatik sulama sistemleri istenilen zamanda otomatik olarak çalışır ve belirlenen süre kadar sulama yaparak kendisini kapatmaktadır.

İzmir Otomatik Sulama Projelendirme
İzmir Otomatik Sulama Projelendirme

Bahçe Peyzajında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bahçe veya yaşam alanlarında yapılacak peyzaj işlerinde öncelikle profesyonel bir ekibin desteğinin alınması önemlidir. Bahçenizde size dayatılan düzenlemeler değil sizin istediğiniz düzenlemelerin yapılmasını sağlayan ekiplerin olması gerekmektedir. İzmir Peyzaj olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerde önceliğimiz müşterilerimizin taleplerini eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır.

Bu kapsamda peyzaj çalışmalarımızın her noktasında müşterilerimizin görüşlerini alarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bahçe peyzajı yaptırmak isteyen herkes bizlere ulaşarak destek talebinde bulunabilir. Sunmuş olduğumuz peyzaj hizmetleri ve peyzaj ürünleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir. İzmir Peyzaj olarak amacımız yaşanabilir ve sürdürülebilir güzelliğe sahip alanlara herkesin sahip olabilmesidir.