İzmir dikey bahçe örnekleri alanında yaptığımız en kaliteli çalışmalarımızdır. Bu çalışmalara sadece ülkemizde değil elliye yakın dış ülkelerde de görmek mümkündür. Dikey yüzeylere montajını yaptığımız bahçeler, büyük uzmanlık gerektiren bir çalışma sayesinde ortaya çıkmış bir kalite ve güzelliktir. Bir ekip çalışması ile ortaya koyduğumuz bu kalite, İzmir’den dünyaya açılan bir güzelliktir.

Dikey Bahçe Nedir?

Dikey bahçe, duvarlar üzerine yapılan canlı çalışmalardan ibarettir. İzmir dikey bahçe örnekleri, sadece Türkiye de değil, yurtdışında da birçok ülkede karşınıza çıkabilir. Ekip olarak yürüttüğümüz dikey bahçe çalışmaları, her alanda büyük ilgi görmektedir. Doğayla iç içe bir görünüm kazandırmayı amaçlamaktan öte, kaliteli ve temiz bir görsellikte hedefleyen ekibimiz, çalışmalarında her türlü hassasiyeti göstermektedirler.

Dikey Bahçenin Kullanım Alanları Nerelerdir? İzmir dikey bahçe örnekleri birçok alanda karşınıza çıkan dikey bahçeler en çok halka açık yerlerde tercih edilmektedir.

  • Otellerin dış duvar ve bahçelerinde,
  • Evlerin dış duvar ve bahçe duvarlarına,
  • Kamelya ya da pergola çatılarına ve her türlü çatılara,
  • Özel işletme duvarlarına ya da bina balkonlarına,
  • Park, eğlence merkezleri veya gösteri meydanlarına,
  • Şehrin önemli merkezlerine ve caddelerine,

Özel iş yerleri ya da özel tasarımla yapılan yerlere ve daha birçok alanda İzmir dikey bahçe çalışmalarını görmeniz mümkündür.

İzmir Dikey Bahçe Örnekleri
İzmir Dikey Bahçe Örnekleri

Dikey Bahçe Çeşitleri Nelerdir?

İzmir dikey bahçe örnekleri çeşit olarak da karşımıza çıkmaktadır. Saksı, küre ve ağaç modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Şehrin merkezi yerlerine ya da park gibi halkın tercih ettiği merkezi yerlerde genellikle saksı ve ağaç tipi çeşitler tercih edilmektedir. Caddelere genellikle duvar döşeme şeklinde yapılmaktadır. Ekiplerimizin alan ve mekana göre yaptıkları proje ve tasarımlar sonucu yapılan duvar bahçe döşemeleri, halk tarafından rağbet gördüğü gibi daha çok özel işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Dikey Bahçe Tercih Sebepleri Nelerdir?

İzmir dikey bahçe örnekleri en çok karşımıza parklarda, caddelerde ve dış duvar cephelerinde saksı ya da döşeme şeklinde karşınıza çıkar. Kaliteli çalışmalarımızın imzası olarak tercih sebebimiz kalite ve görselliktir.