İzmir ekme çim nasıl yapılır ve bahçeleriniz nasıl daha güzel görünür? Ekme çim için sonbahar ve ilkbahar ayları en uygun zamanlardır. Yaz aylarında çok sıcak olduğu için çimlerin büzüşmesi ve ölmesiyle sonuçlanabilir. Bunun için ılıman zamanları beklemeniz çok daha verimli olacaktır. Bizler, evlerinizin, bahçelerinizin ve işletmelerinizin çimlerle kaplanmasını, ferah ve rahatlatıcı bir ortamda yaşamanızı sağlıyoruz.

Tohumun Seçiminde Öncü Firma

Tohum seçimi ekme çim için son derece önemlidir. Hizmetini verdiğimiz işletmemizde, müşterilerimize özel tohum seçiminde yardımcı oluyoruz. Dayanıklı ve uzun süre yeşillik sağlayacak tohumlarla hizmet vererek bahçelerinizin göz alıcı olmasını sağlıyoruz. Toprağı çim ekimine hazırlamak da çok önemlidir. Toprağı hazırlarken büyük taşlardan ve yabani otlardan kurtulmasını da sağlıyoruz.

İzmir Ekme Çim Nasıl Yapılır?
İzmir Ekme Çim Nasıl Yapılır?

Göz Zevki ve Peyzaj Düzenlemesi

Hizmetlerimiz içinde bulunan çim ekme, müşterilerimizin göz zevkini ve çevre düzenlemesini sağlamaktadır. Toprağınızın çim ekiminden önce gübre için düzenlenmesini sağlıyor, dikilecek alanın en verimli hale gelmesi için uğraşıyoruz. Tohumları karıştırarak, en verimli ürünleri almanızı sağlıyoruz. Dikeceğiniz alanları bölmelere ayırıyor, her alanın en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlıyoruz.

Schöne Gärten von Versailles-Palast (Chateau de Versailles), Ile-de-France, Frankreich

Hizmetlerde Müşteri Odaklılık

Çim ekilecek alana uygun olarak çim tohumu tedarik ediyoruz. Böylece toprağın açık ve çıplak kalmasını engellemiş oluyoruz.

Çimlerinizin sulama sistemlerini de kurduğumuz işletmemizde:

  • Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz,
  • Kaliteli bitki ve tohumlar kullanma hedefimiz,
  • Sulama ve farklı sistemlerde hizmetlerimiz de sürmektedir.

Evlerinizin, işletmelerinizin bahçelerini yeşillendirmek için firmamızı tercih edebilir. En doğru ve elverişli zamanda bahçelerinizin çimlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Çimlerinizin kaliteli tohumlardan üretilmesi de bizler tarafından sağlanmaktadır.

En Verimli Çevre Düzenleme Hizmeti

Uzman peyzaj mimarlarımız, mühendislerimiz, çevre bilimcilerimiz ışığında verdiğimiz çevre düzenleme hizmetimizde, müşterilerimizin isteklerini her zaman bir adım önde tutuyoruz. Kaliteli ve sürdürülebilir yeşil alanlar için özel tohumlar, sistemler üretiyoruz. En verimli şekilde sistemlerin kullanılmasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizi hiçbir zaman dönemli olarak vermiyor, her zaman en iyi verimi ve ürünü alabileceğiniz şekilde düzenliyoruz. Günümüzde en çok tercih edilen dikey bahçe uygulamaları için de yine işletmemizi tercih edebilirsiniz.