İzmir gabion duvar nasıl yapılır? Hazır çim nasıl serilir ve uygulamada sorun yaşamamak için ne yapılması gereklidir? Hazır alacağınız çimlerin en doğru şekilde serilmesi ve uygulanması gerekir. Düzgün ve işlevsel şekilde gerçekleştirilmeyen projeler, maalesef hüsranla sonuçlanabilmektedir. Özel hizmetimiz sayesinde, evlerinizin ve işletmelerinizin bahçelerini bir günde yeşillendirebilirsiniz.

İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar
İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar

Zemin Hazırlamada Profesyonellik

İşletmemizde çalışan personellerimiz, zemini hazırlarken dikkat edilmesi gereken konularda bilgili ve alanında uzman kişilerdir. Bu durumda, sizlere verilecek olan hizmetin de kalitesi artmaktadır. Hazır çimlerin faydaları da bulunmaktadır. Hemen kullanmaya başlayabileceğiniz rulo halde üretilen çimlerden uzak durmanıza gerek kalmaz. Böylece dilediğiniz zaman üzerine basarak yürüyebilirsiniz.

Rulo Çim Tipleri ve Çeşitleri

Hazır rulo çimlerin birbirinden farklı türleri bulunmaktadır. Peyzaj mimarlarımız ve çevre düzenleme konusunda bilgili çalışanlarımız sizlere en uygun olan çimi sunacaktır.

Bu çim türleri arasında:

  • Bermuda,
  • Paspalyum,
  • Dört mevsim,
  • Ara ekimli bermuda ürünlerimiz yer alıyor.

Yünlü battaniyelerle serimi gerçekleşen ürünlerinizin anında hazır hale gelmesi sağlanmaktadır. Alanınızın genişliği ve tercih edilecek olan çim türüne göre fiyatlama yapılarak tarafınıza bilgi verilmektedir.

İzmir Rulo Çim Hizmeti
İzmir Rulo Çim Hizmeti

Çalışma Hızı Yüksek Çim Rulo Döşeme

Ekiplerimizin çalışma hızı ve güvenilirliği de oldukça yüksektir. Uzun yıllar boyunca yeşil kalmasını sağlanacak olan çimlerinizde, profesyonel bakım hizmetleri de alabileceksiniz. Kaliteli ve sürdürülebilir çimler, dört mevsim ferah bir alanda yaşamanıza yardımcı olmaktadır. Hazır çimlerde ve rulo çimlerde bizlerle irtibata geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirisiniz.

İzmir Hazır Çim Nasıl Serilir?
İzmir Hazır Çim Nasıl Serilir?

Doğal Çime Alternatif

Kaplanan alanın en verimli olacak şekilde işlenmesini sağlıyoruz. Uzmanlarımız, tüm alanınızın en iyi şekilde işlendiğinden emin olacak şekilde planlamayla çalışmaktadır. Eşit şekilde örtebileceğiniz toprağınızda dilediğiniz gibi dolanma imkanı da bulacaksınız. Roll-on şeklinde isimlendirilen çimlerimiz, doğal çimlerin en büyük alternatifi olarak sunulmaktadır.

Profesyonel Destek Neden Gerekli?

Profesyonel destek, çim rulolarında son derece önemlidir. Çimin serilmesi ve yerleştirilmesinde yaşayabileceğiniz zorluklarla başa çıkmanız oldukça güç olacaktır. Bunun yerine işletmemizden hizmet alarak en kısa sürede ürün yerleşimi sağlayabilirsiniz. Toprak yüzeyinin temizlenmesi ve çimlerin en doğal haliyle yerleştirilmesi için özel çalışmalar yürütüyoruz.