İzmir peyzaj ve havuz alanında 15 yıldan beridir siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Özellikle belediye, kamu kurum ve kuruluşları ve özel yerlere ait park ve bahçelere İzmir havuz olarak en kaliteli hizmeti sunabilmek adına uzman ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sağlamaktayız. İzmir havuz ile dilediğiniz her bahçeye havuz sistemleri kurarak güzel vakit geçirmenizi ön görüyoruz. Bu şekilde siz de hizmetlerimizde faydalanarak park ve bahçelerin peyzaj ve diğer ihtiyaçlarını en güzel ve kaliteli bir biçimde giderebilirsiniz. Vermiş olduğumuz bazı ürün ve hizmetler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Süs havuz ürünleri
  • Bahçe bakım hizmeti
  • Çim ekim hizmeti
  • Peyzaj tasarım hizmetleri
  • Otomatik sulama hizmetleri

Gibi çok sayıda park ve bahçe alnında hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerin tamamı alanında uzman arkadaşlarımız tarafından bizzat yerine getirilmektedir. Eğer ekip arkadaşlarımızın iş için yetişemediği durumlarda ise ek bir ekip görevlendirilerek hizmetleriniz kesintisiz bir şekilde kısa süre içinde halledilir.

İzmir Süs Havuzu Bakımı
İzmir Süs Havuzu Bakımı

İzmir Süs Havuz Ürünleri

Park ve bahçeler için firmamız bünyesinde özel olarak tasarlanmış olan süs havuzları ile eğlencenin ve güzel vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz. Su özellikleri içerisinde yer alan süs havuzları hakkında görselleri görmek ve daha fazla bilgi edinmek için internet sayfamızı ziyaret edebilir ve diğer tüm ürünlerimize kolay ve hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz.

İzmir Bahçe Bakımı

İzmir bahçe bakım hizmetleri oldukça geniş bir alandır. Bu hizmet ışığında yeriniz nerede olursa olsun fark etmeden tüm bahçelerin bakımları uzman ekip arkadaşlarımız tarafından itina ve gerekli özen gösterilerek yapılmaktadır.

İşlemler tamamlanıp bahçenizin bakımı bittikten sonra ise, bahçeniz size yeni hali ile teslim edilir. Uzman ekip arkadaşlarımızın bahçe temizliği, bahçede yer alan ot ve diğer türde bulunan her türlü çer çöp gibi ürünlerin temizliğini yapar.

Ayrıca bahçenizin bakımını sağlayarak güzel görünmesine de neden olur. Bu şekilde yapılan hizmet doğrultusunda güzel, şık ve bakımlı bir bahçenin sahibi olabilirsiniz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçerek İzmir bahçe bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İzmir Çim Ekimi

İzmir de yıllardır vermiş olduğumuz bahçe ve peyzaj alanında onlarca hizmetin yanı sıra çim ekim hizmeti de vermekteyiz. Çim ekimi göründüğü kadar kolay bir işlem değildir. Firmamız olarak çimlerin doğal görünümünden yanayız. Bu nedenle de bahçelere yapay çim uygulamaları yerine çim tohumu yerleştirerek doğal ve güzel bir görüntü kazandırmayı amaçlamaktayız.

Bahçenizde veya parklarda çimlerin doğal bir şekilde görünmesini istiyorsanız doğal çim uygulama yöntemi olan çim tohumu ekim işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bunun için firmamızdan en kaliteli çim tohumlarını satın alabilir ve ekim işlemlerini yapabilirsiniz. Çim ekim işlemleri her ay ve her zaman olabilen bir işlem değildir. Bunun için ya yaz aylarının sonu beklenmelidir ya da sonbahar ayları beklenmelidir.

Aksi halde yaz ayında yapılan çim ekim işleminden istenilen verimi alamayabilirsiniz. Eğer yaz aylarının sonunda ve sonbahar ayında yapılacak olan çim ekim vakitlerini kaçırdıysanız bir başka zaman dilimi olan ilk bahar aylarının başlarında ve ortalarına kadar çim ekimini yapabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız çim tohumlarının ekimi sonucunda bahçelerinizde doğal ve gür bir çim oluşumu sağlanacak ve bahçeleriniz güzel bir görünüme kavuşacaktır.

İzmir Ekme Çim Tohumları
İzmir Ekme Çim Tohumları

İzmir Peyzaj Tasarımı

İzmir peyzaj firmamız, siz değerli müşterilerin doğal alanlar olan park ve bahçeleri için en güzel peyzaj çalışmalarını yürütmektedir. Yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmetten ödün vermeyerek peyzaj çalışmalarımızda her geçen yıl ütüne bir yenisini koyarak ilerlemekteyiz. İzmir peyzaj tasarımlarımız gelişi güzel şekilde yapılmamaktadır.

Uzman ekiplerimiz, mimarlarımız ve hatta inşaat ekiplerimiz tarafından peyzaj çalışmalarımız yürütülmektedir. BU konu dahilinde peyzaj çalışması ve tasarımları yapılmadan önce bahçe ve park hakkında gerekli bilgiler mimar arkadaşları ve tasarımcı arkadaşlarımız tarafından koordine edilerek planlaması hazırlanır.

Daha sonra yüksek titizlik ile peyzaj tasarım çalışmaları yerine getirilir. Böylece peyzaj alanında aklınıza herhangi bir soru işaretinin bulunmasına da gerek kalmaz. Peyzaj tasarımlarınız gerekli özen gösterilerek yapılır ve bunun için yapılan tüm maliyetler ise en aza indirilerek siz değerli müşterilerimiz düşünülerek hareket edilir.

Bahçe planlaması
dijital tablette bahçe planlanması

İzmir Otomatik Sulama

İzmir bahçe ve peyzaj alanında göstermiş olduğumuz hizmetlerden birisi de otomatik sulama hizmetidir. Otomatik sulama günümüzde hemen hemen her yerde kullanılan ve herkesçe bilinen bir hizmet haline gelmiştir. İzmir otomatik sulama sayesinde maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz.

Bunun için kurulan sulama sisteminin başına herhangi birini geçirmeniz gerek kalmadan ve kontrole ihtiyaç duyulmadan cihaz yardımı ile otomatik sulama sistemini dilediğiniz zaman çalıştırabilir ve dilediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Otomatik sulama sistemleri özellikle büyük çapta olan park ve bahçeler için çok kullanışlı bir yapıya sahip sistemdir. Böylece ne kadar büyük bir bahçeye sahip olursanız olun sulama sistemini bir cihaz yardımı ile kolaylıkla yapabilir ve diğer işleri yapmaktan kurtularak sistemin keyfini çıkarabilirsiniz.