Peyzaj bahçe düzenlemesinde kullandığımız otomatik sulama sistemleri arasında etkin ve teknolojik yapısıyla yer alan Hunter marka sulama sistemi özellikleri ile en çok tercih edilen cihazlar arasında yer alıyor. İleri teknoloji ile üretilmiş ve yeni nesil dijital dünyaya uyumlu olarak tasarlanmış olan izmir hunter marka sulama sistemleri profesyoneller ve bireylerin tercihi olmaya devam ediyor.

Hunter Sulama Sistemleri Özellikleri

Hunter sulama sistemlerini diğer ürünlerden ayıran özellikler arasında su tasarrufuna verdiği önemdir. Bireysel bahçe sulamasında ve profesyonel anlamda rahatlıkla kullanılabilen sistemlerimiz sayesinde bahçenizin gerekli sulama işlemini uzaktan kontrol ile yapabiliyorsunuz.

Özellikleri;

  • Cep telefonu uygulaması ile kontrol edilebilir.
  • Bulut ile su tasarruf
  • Yeni HC Wi-fi etkin sulama
  • Bluetooth özellikli
  • Döngü modu
  • Yağmur gecikmesi özelliği

Bu özellikler ile bahçenizin sulama işlemi her an kontrolünüzde olacak. Akıllı cihazlarla çalışmak, yaşamı kolaylaştırmak adına hayatınızda yer alan yeni nesil sistemlerdir.

Üretilen her makine, cihaz ve sistem artık dijital platformda kullanılabilecek düzeyde tasarlanmıştır. Bütçeyi düşünerek maliyeti düşürmek ve doğaya daha duyarlı uygulamalar yapmak adına geliştirilmiş olan bu sistem ile sulama kontrolü artık çok kolay.

Akıllı Telefon Uygulaması, Bluetooth Özellikli Musluk Tamamlayıcısı BTT

Bluetooth özelliğini kullanarak, musluk zamanlaması olan BTT sistemini kullanarak kolaylıkla sulama yapılabilir. Akıllı sistemleri bünyesinde sunan Hunter, kendisini geliştirmeye devam ediyor ve peyzaj alanına yeni bir soluk getiriyor. Bu sistemle birlikte; bitki, çalı, çim, çiçek, sera, fidan, ağaç ve birçok yeşil alan zamanlayıcı özelliğiyle düzenli olarak sulanıyor.

BTT sistemi musluk ucuna takılarak kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Bluetooth özelliğinin asıl amacı; ev sahibinin ya da yönetimin dilediğinde uzaktan kontrol sistemi olan akıllı telefonlarından, uygulamayı kullanarak sulamayı aktif ya da pasif hale getirmesini sağlar. Eski sistemde yapılan sulama sistemini çalıştırmak adına yapılan çalıların üzerinden atlamayı ya da çimlere basmayı engeller.

BTT; sulama yapılacak çizelgeyi programlar. Bu programlama için iki mod kullanılır. Bunun dışında aktif hal getirmek adına uygulamanın çalışması için iki mod vardır.

Bunlar; IOS ve Android sistemlere ait modlardır. Döngü moduna alınan BTT; damla sulamada kullanılan ya da bitki tohumlarını filizlendirmek amaçlı kullanılır. Can suyu görevi gören bu mod, yeni ekim yapılmış toprak için idealdir.

Yağmur Gecikme Özelliği

Yağmur gecikme özelliği ile sunulan özellik; soğuk hava şartlarında suyun korunmasını sağlar. Sulamanın 7 güne kadar ayarlanarak askıda kalmasını sağlar. Dahili düğmenin yanında bulunan manuel başlatma sayesinde otomatik kapatma ve başlanma sağlanır. Akıllı telefonlardan aktivasyon yapmadan 1 saat süresince manuel sulama sağlanabilmektedir. BTT; kurulum olarak kolay bir yapıya sahiptir.

Pil ile çalışabilen sulama sisteminde sezon boyu çalışabilmesi adına iki adet uzun ömre sahip AA alkalin pil bulunmaktadır. Sulamada önemli olan tasarrufun sağlanması için gerekli bütün özelliklere sahiptir. Bakımı kolay ve kurulumu hızlıdır.

İzmir Konutlar İçin Hunter Marka Sulama Sistemleri
İzmir Konutlar İçin Hunter Marka Sulama Sistemleri

Yeni HC Wi-Fi ile Etkin Sulama

Hunter Industries; Hydrawise’a ait olan Wi-Fi özellikli sulama yazılımıyla, dijital dünyaya etkin bir hizmet sunmuştur. Wi-Fi denetleyicisi bulunan Hydrawise, internet tabanını kullanarak sulama yapılmasını sağlayan bir yazılıma sahiptir. Avustralyalı firma artık Hunter bünyesinde yer alıyor.

Sizlere sunduğumuz peyzaj projelerimizde dünyaca ünlü firmalarla çalışmış olmaktan gurur duyuyoruz. Her şeyin en iyisine layık olan müşterilerimize en yeni teknolojiyi çevre düzenlemesinde kullanarak sunmaktan gurur duymaktayız. Hunter sulama sistemlerinde bu yazılımın kullanılması, tam donanımlı bir kontrol ünitesini siz müşterilerimize sunmamızı sağlıyor.

İnternet üzerinden denetim, yönetim ve optimizasyonun yapılması önemlidir. Stratejik bir cihaz olan sistem, su tasarrufu konusunda bilgi akışı sağlıyor. Su kaynaklarını korumaya yönelik daha birçok alanda geliştirilmesi mümkün olan bu sistem, günümüzde birçok kamusal alanda yerini almaya devam ediyor.

Peyzaj alanında sunum ve projelerimizi sizlere anlatırken, bütçenizi ve kaynaklarınızı korumanız adına bilgi veriyoruz. Uzun vadede maliyetleri en aza indirgemeniz adına tüm sistemleri sunuyoruz.

Yeni HC Kontrol Ünitesi

Otomatik sulama sistemleri arasında yerini alan HC sulama kontrol ünitesi sistemiyle internet üzerinden kontrol sağlanıyor. Kontrol ünitesi 6-12 istasyondan oluşmaktadır. Sabit iç alanda kullanılabilir istasyonlardır. 12 istasyon olarak bulunan kontrol ünitesi, gerektiğinde 12 istasyon daha genişleme modülü kullanılarak 36 istasyona çıkartılabilir. HC; akıllı telefon uygulaması ya da internet sağlayıcısı ile yapılandırılabilir Kablosuz internet şifresi kullanarak tüm işlemleri kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Kontrol ünitesi ile yapılabilecek işlemler arasında meteoroloji istasyonu belirleyerek, tahmini ve olası hava şartlarına göre sulama ayarlaması vardır. Sulamada en sık karşılaşılan su kaynaklarının gereksiz tüketilmesinin önüne geçilir. Kontrollü sulama, Hunter sulama sistemlerinde yer alan bir özelliktir.

Hava şartlarına göre yağmurlu gözüken durumlarda kontrollü olarak sulama pasif duruma gelir. Bunu yaparken teknolojiyi kullanıyor olmanız ve uzaktan kontrol edebilmeniz sizin için büyük kolaylık anlamına gelir. Firmamız; peyzaj çalışmalarında en kaliteli, teknolojik ve dünyada kullanılan en yeni sistemleri sizlere sunuyor.