Peyzaj bahçeciliğinde kullandığımız otomatik sulama sistemlerinden biri olan Hunter sulama sistemi, verimli ve teknolojik tasarımı sayesinde en çok tercih edilen cihazlardan biridir. İleri teknoloji kullanılarak üretilen ve yeni nesil dijital dünyaya uygun olarak tasarlanan İzmir konutlar için hunter marka sulama sistemleri profesyonellerin ve özel kişilerin tercihi olmaya devam etmektedir.

Hunter Sulamanın Sistemsel Özellikleri

İzmir konutlar için hunter marka sulama sistemleri diğer ürünlerden ayıran özelliklerinden biri de su tasarrufuna verdiği önemdir. Bireysel bahçe sulamasında kullanılabilen sistemlerimiz sayesinde gerekli bahçe sulamasını uzaktan kumanda ile profesyonelce gerçekleştirebilirsiniz. Birçok özelliği de mevcuttur.

İşte bunlardan bazıları;

  • Bir cep telefonu uygulaması ile kontrol edilebilir.
  • Bulut sayesinde sudan tasarruf edin
  • Wi-Fi destekli yeni HC irrigasyonu
  • Bluetooth ile Döngü modu
  • Yağmur erteleme işlevi

Bu fonksiyonlar sayesinde bahçe sulama süreci her zaman kontrolünüz altında olacaktır. Akıllı cihazlarla çalışmak, hayatınızda hayatınızı kolaylaştıran yeni nesil sistemlerdir. Üretilen her makine, cihaz ve sistem artık dijital platformda kullanılmak üzere tasarlandı. Bütçeleme yaparak maliyetleri düşürmek ve uygulamaları doğaya daha duyarlı hale getirmek için geliştirilen bu sistem ile sulamayı kontrol etmek artık çok kolay.

İzmir Konutlar İçin Hunter Marka Sulama Sistemleri
İzmir Konutlar İçin Hunter Marka Sulama Sistemleri

Akıllı Telefon Uygulaması ve Bluetooth Kontol

Bluetooth işlevini kullanarak, musluk zamanlayıcılı BTT sistemi ile sulama kolayca yapılabilir. Hunter, yapısında akıllı sistemler sunarak sürekli gelişmekte ve peyzaj alanına yeni bir soluk getirmektedir. Bu sistemde; Zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde bitkiler, çalılar, çimen, çiçekler, seralar, fideler, ağaçlar ve birçok yeşil alan düzenli olarak sulanır.

BTT sistemi, bataryanın ucuna takılarak kullanılabilecek bir tasarıma sahiptir. Bluetooth işlevinin temel amacı; Sahibinin veya yönetimin, uzaktan kumanda sistemine sahip bir akıllı telefondaki bir uygulamayı kullanarak sulamayı açıp kapatmasına olanak tanır. Eski sistemle yapılmış bir sulama sistemini çalıştırmak için çalıların üstünden atlamasını veya çimlere basmasını engeller.

Yağmur Gecikme Fonksiyonu

Yağmur gecikme fonksiyonu ile sunulan fonksiyon; Soğuk havalarda su koruması sağlar. Sulamayı 7 güne kadar askıya almanızı sağlar. Otomatik kapatma ve başlatma, yerleşik düğmenin yanında bulunan manuel aktivasyon ile yapılır. Akıllı telefonlardan aktivasyon yapılmadan 1 saat manuel sulama sağlanabilir. BTT; Montajı kolay yapıdadır. Pille çalıştırılabilen sulama sistemi, tüm mevsim boyunca çalışmasını sağlamak için iki adet uzun ömürlü AA alkalin pil içerir. Sulamada önemli tasarruf sağlamak için gerekli tüm fonksiyonlara sahiptir. Bakımı kolay ve kurulumu hızlıdır.

Peyzaj mimarlığında lider bir marka olan İzmir Peyzaj, otomatik sulama, peyzaj ve bahçe bakım hizmetleri vermektedir. Peyzaj tasarımı, bahçecilik, anahtar teslimi otomatik sulama projeleri ve montaj hizmetleri için yanınızdayız. İzmir, Manisa, Aydın, Denizli bölgelerinde hizmet vermekteyiz. İzmir Peyzaj, ülkenin önde gelen ticari peyzaj şirketidir. Ülke çapındaki müşterilerimiz için peyzajlarının yaşam döngüsü boyunca tutarlı bir şekilde mükemmel sonuçlar sunmaktan gurur duyuyoruz.

İzmir peyzaj hizmetlerimiz: