İnsanların daha yeşil bir yaşama sahip olması ve doğa ile içi içe geçebilmesi adına İzmir konutlar için bahçe hizmetleri sunan firmamız, bahçeniz için birçok farklı noktada hizmetler sunuyor. Onlarca farklı hizmet ve ürün ile sizlere en iyi bahçeyi oluşturma imkanı tanıyan firmamız, bahçeniz için ağaçlandırma başta olmak üzere birçok yeşillendirme hizmeti sunuyor.

Kendi bahçenizi veya site bahçenizi yeşillendirmek, yeniden düzenlemek veya sıfırdan oluşturmak istiyorsanız, sizde bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ederek bahçenizin tasarımını en iyi haliyle yaptırabilir ve düzenlenecek alanı en iyi şekilde kullanarak ağaçlandırma ve yeşillendirme yaptırabilirsiniz.

Bahçe Bakım ve Tasarım Hizmetleri

Hayatımızın olmazsa olmazlarından olan yeşillik ve ağaçlar, yani doğaya ait ögeler, hem sağlığımız için hem de huzur ve zihin berraklığımız için oldukça önemlidirler. Bu yüzden ağaçlara ve bitkilere sadece şehir dışında değil, şehir içinde de ve hatta evimizin içinde de ihtiyaç duyarız. Ancak bu şekilde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşayabilir ve hayatın keyfini çıkarabiliriz.

Eğer sizde çok daha sağlıklı ve keyif dolu bir yaşam istiyor ve bu doğrultuda yeşillik ile iç içe olmak ve içerisinde keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, firmamız aracılığıyla kendinize eşsiz bir bahçe oluşturabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek bahçenizin tasarımını yaptırabilir ve istediğiniz ölçütlerde ağaç ve yeşillik ile beraber dekor ekleyebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz doğal görünüme ve hissiyata kavuşabilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Birçok hizmet bulunan firmamızın, bahçeniz için oldukça profesyonel ve başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Verdiği hizmetler ile Türkiye’nin dört bir yanından tercih olunan firmamızı, sizde tercih edebilir ve bahçenizi oluşturabilirsiniz.

İşte sizlere sunduğumuz birkaç hizmet;

  • Bahçe tasarımı ve düzenlemesi,
  • Yapay veya gerçek çimlendirme,
  • Ağaçlandırma hizmetleri
  • Yosun duvar, havuzlar ve çok daha fazlası.

Sizde bahçenizi oluştururken bizi tercih edebilir ve en iyisini elde edebilirsiniz.

dünyadan dikey bahçe örnekleri

Zemin Uygulamaları, Duvarlar, Ağaçlar ve Çok Daha Fazlası

Başta yeşillendirme ve ağaçlandırma olmak üzere, onlarca farklı konuda hizmet veren firmamız, oluşturmak istediğiniz süs havuzları, duvarlar ve diğer birçok bahçe dekorasyonu için de sizlere hizmetler sunuyor.

İzmir Peyzaj Tasarım
İzmir Peyzaj Tasarım

Kaliteli ve Güvenilir İşçilik

15 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde hizmet veren firmamız, peyzaj çalışmaları ve bahçe tasarım işlerinde birçok kişinin tercihi olmaktadır. Sunduğu kaliteli ve güvenilir işçilik ile beraber, müşteri memnuniyeti politikası ile de tercih olunan firmamız, her geçen gün hizmetlerini geliştirmekte ve genişletmektedir.