Konut bahçelerinde yer alan çimlerin ve diğer bitkilerin, düzenli aralıklar ile sulanması gerekir. Çünkü bu şekilde çimler ve bitkiler büyüme gösterebilir ve hoş bir görüntü sağlayabilirler. Fakat sulama işi ile uğraşamıyor veya uğraşmak istemiyorsanız, sizler için sunduğumuz İzmir konutlar için otomatik sulama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetimizi tercih ederek bahçeniz için en uygun sulama sistemini satın alabilir ve hiçbir zahmete gerek kalmadan uygulanmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle bahçe ve bitki sulama derdinden kurtulabilir, vakitten ve sudan tasarruf edebilirsiniz.

Otomatik Sulama Sistemleri

Firmamız tarafından uygulanan otomatik sulama sistemleri, bahçe düzeninize ve bitki çeşitliliğine göre değişiklik gösterebilir. Uygulanacak tasarım, profesyonel kişiler tarafından hazırlanacak ve bahçeniz için en optimum şekilde uygulanacaktır. Böylelikle sulama sistemi bitkilerin ihtiyacı kadar sulama sağlayacak ve size de herhangi bir görsel sorun yaratmayacaktır.

Yeşillendirme Uygulamaları

Firmamız sadece sulama sistemleri ile değil, yeşillendirme çalışmaları ile de hizmet vermektedir. Bu çalışmaları ile bahçenizde ağaç ekimi, rulo çim serimi veya tohumdan çimlendirme gibi işlemler uygulayabilen firmamız, ihtiyacınıza yönelik olarak hizmetlerini şekillendirmektedir.

Sizde bizimle iletişime geçerek bahçeniz için ihtiyaç duyduğunuz peyzaj ve düzenleme hizmetini alabilir, üstelik bunu oldukça uygun fiyatlar ile sağlayabilirsiniz .Tek yapmanız gereken İnternet sitemizi ziyaret etmek ve bizimle iletişim sağlamak.

İzmir Otomatik Sulama
İzmir Otomatik Sulama

Duvar Uygulamaları

Firmamızın bir diğer hizmeti olan duvar uygulamaları, bahçenizin güzelleşmesi ve dekorasyonunun tamamlanması için uygulanan duvar uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda yosunlu duvar veya gabion duvar yapılabilmekte ve seçim sizlere bırakılmaktadır. Ayrıca uygulanacak olan duvarın boyutları ve tasarımsal şekilleri, bahçe yapınıza, dekorasyonuna ve sizin tercihlerinize göre şekillendirilecektir.

İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar
İzmir Konutlar İçin Gabion Duvar

Firmamızdan Satın Alabileceğiniz Diğer Ürünler

Bizi tercih ederek sadece peyzaj hizmetleri veya yeşillendirme hizmetleri değil, çeşitli bahçe ürün ve ekipmanlarını da satın alabilirsiniz.

İşte firmamızdan satın alabileceğiniz bazı bahçe ürünleri;

  • Bahçe aydınlatma ürünleri
  • Çit çeşitleri,
  • Bitki ve ağaç çeşitleri,
  • Süs havuzları,
  • Yürüme yolları.

Bu ürünleri satın almak ve daha fazlasına ulaşmak için tek yapmanız gereken İnternet sitemizi ziyaret etmek ve ürünü seçtikten sonra bizimle iletişime geçmek.